CYWILIZACJA

Policjanci sadyści SKATOWALI turystkę tylko dlatego, że miała…

Nieopodal lotnisk w Antalyi rozegrały się przerażające sceny. Całą sytuację nagrał telefonem przypadkowy człowiek. Na video widać, jak policjant i mężczyzna ubrany po cywilnemu katują kobietę, tymczasem obok przechodzą ludzie, jeżdżą samochody i nikt nie reaguje. Witajcie w Turcji, muzułmańskim kraju.

Okazało się, że kobieta, która przyjechała na wakacje do Antalyi, wyszła na ulicę w stroju, który nie spodobał się miejscowym stróżom prawa (szariatu).

 

Turystka została brutalnie zaatakowana, powalona na ziemię i zmaltretowana  przez policję. Była bita, kopana i ciągana za włosy.  Sadystycznych muzułmanów policjantów sprowokował jej strój, był zbyt prześwitujący. Dlatego sadyści wpadli w szał i zachowywali się jak bydlęta.

 

Kiedy w końcu ludzie nauczą się, że lepiej nie jeździć i nie zostawiać pieniędzy w muzułmańskich krajach dopóki te zdziczałe państwa się nie ucywilizują i nie zaczną z szacunkiem traktować Europejczyków?

 

Źródło: newsbook.pl

Komentarze

Zobacz także

Terroryzm islamski to nie tylko ISIS. Władze potwierdzają tożsamość sprawców brutalnego morderstwa na Niemcu

Redakcja malydziennik

Molestowanie, napaści na tle seksualnym, gwałty i brak pieniędzy – oto dlaczego nie odbędzie się znany festiwal muzyczny

Dzieci przeznaczone na śmierć. Nawet jeśli przeżyją aborcję, to nikt ich nie będzie ratować…

Redakcja malydziennik
Ładuję....