WYDARZENIA

Policja zatrzymała ucznia w szkole! Pies policyjny znalazł w jego plecaku…

narkotyki, marihuana, pies policyjny

Czas na naukę w szkole dobiegł końca, a oceny zostały wystawione, jednak uczniowie wciąż musieli do niej chodzić i trzeba było zorganizować im czas. Wyjścia do kina, na lody, do biblioteki…gliwicka szkoła wpadła jednak na lepszy pomysł.

Na jedną z luźniejszych lekcji w szkole w Knurowie zaproszono policjantów z psem policyjnym, aby wytłumaczyć uczniom, jak wygląda ich praca. Najbardziej zaciekawił uczniów pies policyjny i jego współdziałanie z policją. Nie spodziewano się jednak takiego obrotu spraw…

 

Pies policyjny specjalizował się szczególnie w znajdowaniu narkotyków. Podszedł do jednej z ławek, zaczął wąchać plecak i nie chciał od niej odejść. Dla policji zrobiło się to podejrzane. Ostatecznie przeszukano plecak 17-latka i znaleziono kilka porcji marihuany!

 

CZYTAJ TAKŻE: FENOMEN MEDYCYNY Najmłodsza matka w historii! Urodziła dziecko mając zaledwie…

 

Przy zaskoczonym młodzieńcu znaleziono kilka porcji narkotyku, czeka go teraz proces karny i wyrok. Reakcja zwierzęcia skutkowała znalezieniem w plecaku woreczków z suszem konopi indyjskich- czytamy na stronie Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach

 

Policja ostrzega, że funkcjonariusze mają prawo, aby w każdej chwili pojawić się w szkole z psem policyjnym i szukać narkotyków.

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

13 latka zgwałcona przez imigrantów. Sama ich znalazła i…

Redakcja malydziennik

Co Owsiak naprawdę myśli o seksie? Smutny to obraz!

Redakcja malydziennik

Paskudne: zobacz, jak sekta manipuluje ludźmi. "Każdy Świadek Jehowy ma swój zestaw obowiązków"

Ładuję....