ARCHIWUM

Polacy, wracajcie. Polska przyjmie was z otwartymi ramionami!

Rząd PiS wprowadza zmiany, które będą zachęcające do powrotu – w ten sposób premier Beata Szydło zwróciła się w Londynie do Polaków w Wielkiej Brytanii. Wracajcie, mogę was zapewnić, że państwo polskie przyjmie was z otwartymi ramionami – mówiła.

Beata Szydło przekonywała Polaków, że tym, co przekonało Polski rząd do konsultacji międzyrządowych z Wielką Brytanią, byli właśnie oni – Polacy mieszkający na Wyspach. "Chcemy, by kontakt z ojczyzną był dla państwa codziennością, byście tu, w Wielkiej Brytanii, czuli się bezpiecznie, byście mieli świadomość tego, że polski rząd jest zawsze gotowy was wspierać" – mówiła.

 

"Dla rządu Prawa i Sprawiedliwości sprawy polskich obywateli bez względu na to, gdzie oni żyją, są najistotniejsze i najważniejsze. Nie ma ważniejszej sprawy niż Polska i Polacy" – podkreśliła szefowa rządu.

 

"Wprowadzamy zmiany, które zmieniają Polskę na lepsze. Wprowadzamy też zmiany takie, które – mam nadzieję – dla wielu z państwa będą zachęcające do powrotu. Wracajcie, ci z państwa, którzy mają taką wolę, chcecie, myślicie o tym, mogę was zapewnić, że polskie państwo przyjmie was z otwartymi ramionami" – mówiła Szydło. Jej słowa zostały przyjęte oklaskami.

 

Dodała, że ci, którzy zdecydują się zostać na Wyspach, nie zostaną pozostawieni bez wsparcia i opieki.

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Dekalog Nowoczesnej. Nie będziesz miał PRAWDY innej przede mną…

Redakcja malydziennik

Petru ZAORANY! Ten filmik doprowadza internautów do płaczu ze śmiechu

Redakcja malydziennik

"Rozczarowująca" – mówi o decyzji o uśmierceniu swojego syna matka Charliego Garda

Redakcja malydziennik
Ładuję....