Polacy mają zapłacić za imigrantów, którzy zalewają Europę! Tego żądają Niemcy i Francja. [WIDEO]

Niemcy i Francja wpadły na pomysł, że państwa, które nie chcą przyjąć imigrantów z Afryki i Azji będą musiał zapłacić. Mowa oczywiście o krajach Europy Środkowowschodniej, głównie o Polsce i o Węgrzech.

Pomysł przymusowych przesiedleń imigrantów do państw Europy Środkowej spotkał się z ogromnym oporem. Sprawa nie doszła więc do skutku. Teraz Niemcy i Francja wpadły na pomysł, że kraje, które nie chcą imigrantów, będą musiały zapłacić za odmowę.

 

Na czym ma polegać ten projekt?

Państwo, które nie zgadza się na imigrantów zapłaci określoną kwotę do unijnego budżetu. Media donoszą też o innej alternatywie. To sfinansowanie projektu w państwach z których przybywają imigranci do Europy.

Nie wiadomo jeszcze czy proponowany mechanizm wejdzie w życie. – Rządy, które nie przyjęły imigrantów, uczyniły z tego znaczący argument dla swoich elektoratów. Ugięcie karku przed UE, nawet jeśli tylko w formie wpłat, odbije się negatywnie na ich szansach wyborczych – pisze stefczyk.info, który poinformował o sprawie. – Niemcy i Francja prawdopodobnie będą starały się je do tego zmusić – być może groźbą lub szantażem – dodaje portal.

Źródło: stefczyk.info.pl

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.