POLITYKA

Pokaż SWOJĄ "zdradziecką, komunistyczną mordę" – redakcja natemat.pl totalnie odleciała

Redakcja natemat.pl zainicjowała akcję w proteście przeciwko rządowi PiS. Jak czytamy na facebooku natemat.pl „zasada zabawy jest prosta. Jeśli chcesz, by Twoje zdjęcie pojawiło się na wielkim kolażu "zdradzieckich mord, ubeków, zdrajców, esbeków, łotrów", skomentuj ten post lub artykuł. Pokażmy, jak dużo nas jest!”

Portal celowo manipuluje opinią publiczną wmawiając czytelnikom, że to oni są adresatami słów Jarosława Kaczyńskiego, podczas gdy na nagraniu widać i słychać wyraźnie, że prezes PiS zwracał się do polityków opozycji – partii PSL, PO i Nowoczesna. To ich miał na myśli.

 

Jednak portal Lisa wie lepiej – „Nie łudźcie się, jego wypowiedź nie była kierowana tylko do polityków opozycji. On mówił do wszystkich (w tym do was), którzy nie zgadzają się z jego wizją świata. Wy zdradzieckie mordeczki, komuniści, esbecy, zdrajcy, łotry (jak potem dorzucił wiceminister Zieliński)!” Portal kusi swoich czytelników oferując im  rzekome „pięć minut sławy”- „Kolaż zostanie opublikowany w portalu naTemat.pl, ale to nie wszystko. Ze swojej strony dopilnujemy, żeby wasze "zdradzieckie mordy" zobaczyli politycy. Ci, którzy mają was za zdrajców.” – czytamy na stronie natemat.pl.

 

Serwis zwany przez internautów „parówkowym portalem” daje szansę lemingom by w bezpieczny sposób mogły po raz kolejny wytupać swoją złość do PiSu

A wy co myślicie o całej akcji?

 

Źródło: natemat.pl / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

To zdarzenie będzie dla Polski APOKALIPSĄ! Z miast zniknie połowa ludności, a z całego kraju nawet 20%!

Redakcja malydziennik

Paweł Kukiz rzuca szkodliwy nałóg? Trzymamy kciuki!

Redakcja malydziennik

Czy Andrzej Duda zmiecie Donalda Tuska? Zobacz najnowszy sondaż ewentualnego starcia!

Redakcja malydziennik
Ładuję....