POLITYKA

Podkomisja potwierdza: "Destrukcja skrzydła rozpoczęła się przed brzozą" – to wyjaśnia WSZYSTKO

Podkomisji ds. Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z 10 kwietnia 2010 r. opublikowała raport, który potwierdza wiele wcześniejszych hipotez.

"Liczne zniszczenia lewego skrzydła samolotu Tu-154M noszą ślady wybuchu" – czytamy w raporcie. Podkomisja jasno stwierdza, że „zniszczenie lewego skrzydła Tu-154M nie zostało zainicjowane zderzeniem z brzozą na działce Bodina”.

 

Ustalenia potwierdzają wyniki badań Cezarego Gmyza, który dotarł do informacji, że na wraku Tupolewa obecny był trotyl, co świadczyłoby o wcześniejszym niż uderzenie w brzozę wybuchu na pokładzie samolotu. Taka wersja wydarzeń wyjaśnia także tragiczny stan zachowania ciał ofiar.

 

Podejrzenia wzbudzają także kolejne ekshumacje ujawniające, że Rosjanie dokonali zamiany fragmentów ciał ofiar Smoleńska. Na 27 lipca nieprawidłowości odnaleziono w 13 trumnach, między innymi w pochówku prezydenckim.

 

10 kwietnia 2010 r. w wyniku katastrofy polskiego rządowego Tupolewa zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński razem z małżonką.

Źródło: tvp.info

Komentarze

Zobacz także

Kaczyński genialnie gasi opozycję na miesięcznicy!

SKANDAL! Niemiecki polityk uważa pomnik Holokaustu za hańbę

Redakcja malydziennik

Kim był Salman Abedi, terrorysta z Manchesteru?

Ładuję....