CYWILIZACJA FOTO

Po 93-LATACH wreszcie dopadła ją POLICJA! Wszystko dlatego, że WROBIŁA ją…

Policja zatrzymała i osadziła w areszcie 93-letnią mieszkankę Manchesteru. Choć nie popełniła ona żadnego przestępstwa…Została aresztowana na własne życzenie.

93-letnia Josie Birds ułożyła sobie listę rzeczy, które chce zrobić zanim umrze. Jedynym z nich było aresztowanie przez policję. Chciała zobaczyć, jak to jest być zatrzymanym, gdyż przez całe życie nie popełniła żadnego przestępstwa.

CZYTAJ TAKŻE: TRAGICZNY wypadek. Nastolatkowie skakali do wody z 10-metrowej skały i…

Wnuczka Josie Birds zadzwoniła na policję z pytaniem, czy mogą aresztować jej babcię i przewieźć na jeden z posterunków. Ci postanowili wywołać uśmiech na twarzy starszej kobiety i pomóc w wykreśleniu jednego punktu z listy.

 

Wielkie podziękowania dla policji w Manchesterze za dzisiejsze „aresztowanie” mojej babci Josie. Ma 93 lata, jej zdrowie podupada i chciała zostać aresztowana, zanim będzie za późno. Babcia ma złote serce i bardzo się dziś cieszyła. Dziękujemy za spełnienie jej życzenia – napisała Pam Smith wnuczka Josie Birds.

 

Nie jest to pierwsza taka akcja. W marcu 104-letnia Angielka Anne Brokenbrow
postanowiła złamać prawo, ponieważ nigdy tego nie zrobiła.  Chciała być aresztowana i zabrana na sygnale radiowozem. Jej marzenie też się spełniło.

Źródło: onet.pl/ foto Twitter.com

 

Komentarze

Zobacz także

Szczekający kot- tego na pewno nie widziałeś! (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Czy Polacy nauczą się kiedyś POPRAWNIE jeździć samochodami? Ponad pół tysiąca rannych!

Redakcja malydziennik

Czarne miesiące dla tego kraju. Oni potrzebują naszego wsparcia. Soros wspiera ich przeciwników. Do BOJU!

Ładuję....