WYDARZENIA

Płeć piękna potrzebuje TEGO jak ryba wody! Dlaczego należy chwalić kobiety?

Męskość przybiera na sile dzięki wyzwaniom, kobiecość dzięki pochwałom. Mężczyzna nie może się czuć skrępowany, tylko umiejętnie i pewnie wyrażać uznanie dla swojej kobiety. Mężczyźni wzrastają dzięki wyzwaniom. Kiedy byłeś dzieckiem, inni chłopcy, żeby cię zmotywować, stawiali ci wyzwania. Założę się, że nie przeskoczysz tego płotu. Na obozie wojskowym, nieraz mówi się, że jesteś bezwartościowym szlamem i taki rodzaj obrazy stanowi motywację, abyś dał z siebie wszystko. Zatem, będąc mężczyzną, masz zapewne męski zwyczaj rzucania wyzwań, także twojej kobiecie, żeby się doskonaliła i rozwijała.

Jednak tylko męska strona twojej kobiety będzie wzrastać dzięki wyzwaniom. Pierwiastek kobiecy będzie kwitnąć na wsparciu i pochwałach. Kiedy mówisz jej – Uwielbiam kształt twojego ciała, będzie to dla niej znacznie silniejszym bodźcem do ćwiczeń, niż kiedy powiesz – Mam nadzieję, że już więcej nie przytyjesz.

 

Pochwała zawsze potęguje u kobiety te cechy, które wychwalasz. Jesteś taka piękna, kiedy się uśmiechasz – wywołuje znacznie lepszy efekt niż – Tak nieładnie wyglądasz, kiedy marszczysz brwi, mimo że oba zdania znaczą, że chcesz, aby się uśmiechnęła. Kiedy do niej mówisz, zawsze lepiej powiedzieć, że szklanka jest do połowy pełna niż pusta.

 

Pochwała jest – dosłownie – pokarmem dla kobiecych cech i jakości. Jeśli chcesz, żeby twoja kobieta wzrastała w swoim blasku, zdrowiu, szczęściu, miłości, pięknie, sile i głębi, chwal te cechy. Wychwalaj je codziennie, wiele razy.

 

Większości mężczyzn z trudem przychodzi opanowanie tej sztuki, jednak musisz nauczyć się chwalić dokładnie te cechy, które w twoim odczuciu nie są godne pochwały, po to by się takimi stały. Inaczej mówiąc – zachwalaj te drobne cechy, które chcesz, aby się poprawiły. Jeśli czujesz, że twoja kobieta będzie zdrowsza, gdy CZYTAJ DALEJ TUTAJ

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Komentarze

Zobacz także

Dwa pożary w Szwecji. I, jak zwykle, policja nie może podać charakterystyki podpalacza

Redakcja malydziennik

Czy to on zamordował 10-letnią Kristinę? To poszukiwany od dawna PEDOFIL!

Adam Gaafar

Wreszcie odkryto test, który pozwala wykryć raka! OTO ON! SPRAWDŹ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....