ARCHIWUM

PŁACZĄCA KRWAWYMI ŁZAMI Matka Boża w objawieniach na Malcie OSTRZEGA: Ciężkie chmury zbierają się nad Europą

Od 21 kwietnia 2006 roku na Malcie Angelikowi Caruana ukazuje się Matka Boża. Do objawień przychylnie nastawiony jest Kościół lokalny.

16 lutego 2011 r., około 08:15, Catherine, żona Angelika, udała się na modlitwę do pokoju w ich domu, gdzie stoi statua Niepokalanego Poczęcia NMP i zauważyła, że na figurce były świeże krwawe łzy które spływały po twarzy. Figurka ta płakała krwawymi łzami wiele razy w poprzednim czasie. 

 

Angelic od dawna otrzymuje niezwykłe objawienia. I choć nie są one wciąż uznane przez Kościół, warto się z nimi zapoznać.

 

„Wkrótce będziecie musieli zrobić użytek z arki Noego, już wkrótce. Ciężkie chmury zbierają się nad Europą, Moje dzieci. To się zbliża. Spójrzcie co się dzieje w innych krajach, Moje dzieci. Nie zdajecie sobie sprawy? Wy również jesteście na tym świecie, tak jak inni – tak samo. Wkrótce doświadczycie wstrząsów wokół was. Tak, Moje dzieci, wkrótce. Kościół również, Moje dzieci, musi doświadczyć tych wstrząsów – a raczej przejść przez wewnętrzne trzęsienie ziemi.

 

Musicie się zmienić, Moje dzieci. Naprawdę, dzieci Moje, nie przyczyniajcie się sami do problemów w waszych krajach. Bądźcie stali w swojej mowie. Podejmujcie decyzje sami, nie pozwólcie innym decydować w waszym imieniu. To jest jedno z tych trzęsień ziemi, które przyjdą na tą wyspę. Ono nią wstrząśnie. Moje dzieci, proszę was, odepchnijcie te rzeczy daleko od siebie.

 

Oddalcie je od siebie poprzez modlitwę różańcową.

 

Straciłam głos i umęczyłam się przemierzając wasze ulice. Odmawiajcie różaniec, Moje dzieci. Sami odmawiajcie i namówcie innych by odmawiali. Różaniec jest tarczą obronną. Wprowadza pokój w rodziny. Odmawiajcie różaniec i namawiajcie innych, by i oni odmawiali.

 

Dziękuję, że wysłuchaliście Mojego wezwania”.

Źródło: Dzieckonmp.wordpress.com

Komentarze

Zobacz także

Kijowski wzgardzony? Został zablokowany przez uczestników protestu

Redakcja malydziennik

Zgadnij, kto doniósł, na ojca niepłacącego alimentów, ex-kodowca Kijowskiego!

Redakcja malydziennik

CIA mogło hakować samochody. Zdalne przejęcie kontroli nad autem coraz łatwiejsze

Redakcja malydziennik
Ładuję....