ARCHIWUM

"PiS robi krok w tył" – przyznaje marszałek Senatu. Nie zmienią się zasady pracy dziennikarzy w Sejmie

Prawo i Sprawiedliwość robi krok w tył i podjęło decyzję, że wracają stare warunki pracy dziennikarzy – powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Nie zmieniamy tych warunków" – dodał.

Poniedziałkowa konferencja marszałka Karczewskiego odbywa się w nowym Centrum Medialnym Sejmu w budynku "F".

 

"Rozmawiałem z dziennikarzami, przeprowadziłem wiele rozmów, rozmów indywidualnych, grupowych, były dwa duże spotkania, wszystkim tym dziennikarzom, szefom państwa redakcji bardzo dziękuję za przybycie, za obecność, za przedstawienie swoich opinii" – mówił dziennikarzom Karczewski.

 

"My robimy krok w tył, Prawo i Sprawiedliwość robi krok do tyłu i podjęliśmy decyzję, którą chciałem państwu przekazać, że wracamy do tych warunków, jakie były, tych warunków pracy dziennikarzy, jakie były, do starych warunków, nie zmieniamy tych warunków" – dodał.

 

Jak podkreślił, Centrum Medialne w budynku "F" będzie działało, funkcjonowało. "Tu będziemy mieli, mam nadzieję, lepsze warunki niż w Sejmie" – zaznaczył. 

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Dlaczego on ich ZABIŁ?! Rośnie liczba ofiar, a rodzina i służby mówią wprost:

Redakcja malydziennik

(FOTO) SPROFANOWAŁ pomnik papieża Jana Pawła II! Katolicy oburzeni, padły GROŹBY

Redakcja malydziennik

Blisko bomby znaleziono list, zaczyna się od… "W imię Allaha". Jednak Niemcy robią KPINĘ ze śledztwa: nie jest pewne, czy zrobili to islamiści

Redakcja malydziennik
Ładuję....