POLITYKA

"PiS robi krok w tył" – przyznaje marszałek Senatu. Nie zmienią się zasady pracy dziennikarzy w Sejmie

Prawo i Sprawiedliwość robi krok w tył i podjęło decyzję, że wracają stare warunki pracy dziennikarzy – powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej marszałek Senatu Stanisław Karczewski. "Nie zmieniamy tych warunków" – dodał.

Poniedziałkowa konferencja marszałka Karczewskiego odbywa się w nowym Centrum Medialnym Sejmu w budynku "F".

 

"Rozmawiałem z dziennikarzami, przeprowadziłem wiele rozmów, rozmów indywidualnych, grupowych, były dwa duże spotkania, wszystkim tym dziennikarzom, szefom państwa redakcji bardzo dziękuję za przybycie, za obecność, za przedstawienie swoich opinii" – mówił dziennikarzom Karczewski.

 

"My robimy krok w tył, Prawo i Sprawiedliwość robi krok do tyłu i podjęliśmy decyzję, którą chciałem państwu przekazać, że wracamy do tych warunków, jakie były, tych warunków pracy dziennikarzy, jakie były, do starych warunków, nie zmieniamy tych warunków" – dodał.

 

Jak podkreślił, Centrum Medialne w budynku "F" będzie działało, funkcjonowało. "Tu będziemy mieli, mam nadzieję, lepsze warunki niż w Sejmie" – zaznaczył. 

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Masz w rodzinie osobę niepełnosprawną? Nadchodzą ważne zmiany

Redakcja malydziennik

Duda przyjął prezydenta Węgier i od razu: Węgrzy postawią pomnik Lechowi Kaczyńskiemu! Prezydent: "to bardzo dobra inicjatywa"

Brytyjski ekspert nieoficjalnie informuje o wynikach wyborów we Francji. BĘDZIE SENSACJA? OBY

Redakcja malydziennik
Ładuję....