WYDARZENIA

PILNE! Podejrzany o zabójstwo 10-latki usłyszał zarzut!

Wczoraj popołudniu zatrzymano 22-latka podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. Mężczyźnie postawiono w nocy  zarzut zabójstwa – wynika z informacji podanych przez prokuraturę. 

Do zatrzymania mężczyzny doszło wczoraj w woj. dolnośląskim. 22-latek pochodzi z tej samej miejscowości, co zamordowana dziewczynka. Dziś będą prowadzone dalsze czynności w sprawie zatrzymanego. Prokuratura wystąpi m.in. o areszt.

Czytaj także: Ziobro pozwie profesorów prawa z UJ. Wszystko dlatego, że…

Podejrzanego wyprowadzono z budynku świdnickiej prokuratury dziś ok. 1.00 rano. Ze względów bezpieczeństwa wyszedł bocznym wyjściem w kordonie policji. Przed budynkiem zgromadził się pokaźny tłum ludzi – niektórzy krzyczeli groźby w stronę zatrzymanego mężczyzny.

Zabójstwo 10-letniej Krisitny

Ciało zamordowanej dziewczynki odnalazł dwa dni temu przypadkowy przechodzień, spacerujący po lesie w okolicach Pożarzyska (gmina Żarów).

Mogę powiedzieć, że przyczyną zgonu były rany kłute klatki piersiowej oraz szyi. Ran było wiele. Niezależnie od tego ujawniono ślady, że zbrodnia miała podłoże seksualne. 

– mówił na konferencji prasowej szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy Marek Rusin.

Trwająca pół doby sekcja zwłok wykazała, że zbrodnia miała podłoże seksualne. Lekarze medycyny sądowej stwierdzili również, że Kristina zginęła w wyniku kilku ciosów zadanych ostrym narzędziem.zabój

Komentarze

Zobacz także

APOKALIPTYCZNE znaki na świecie! Najpierw huragan IRMA, teraz trzęsienie ziemi w Meksyku!

Redakcja malydziennik

Unia wprowadza nowe prawo. Zakaz dotknie każdego

Redakcja malydziennik

Wilki w Polsce. Czy jest się czego bać?

Redakcja malydziennik
Ładuję....