CYWILIZACJA

PILNE! Namierzono mordercę 10-latki!

pilne

Cała Polska jest wstrząśnięta zabójstwem 10-letniej Kristiny z Mrowin. Pojawiły się właśnie nieoficjalne informacje, że policja namierzyła już jej mordercę. 

Policja poszukuje zabójcy dziewczynki od czwartku 13 czerwca. Według nieoficjalnych informacji sprawca został już namierzony.

Prokuratura nie zdradza na ten moment kim jest zabójca, tłumacząc to dobrem śledztwa. Wiadomo jedynie, że jest nim osoba, która od początku  była głównym podejrzanym.

Możliwe, że chodzi o poszukiwanego od 2016 r. pedofila, o którym pisaliśmy dziś w Małym Dzienniku.

– Sprawdzamy różne tropy, przyjmujemy różne wersje. Trop pedofila z Piekar Śląskich również badamy – powiedział w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Tomasz Orepuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Zabójstwo 10-letniej Krisitny

Ciało zamordowanej dziewczynki odnalazł dwa dni temu przypadkowy przechodzień, spacerujący po lesie w okolicach Pożarzyska (gmina Żarów).

Mogę powiedzieć, że przyczyną zgonu były rany kłute klatki piersiowej oraz szyi. Ran było wiele. Niezależnie od tego ujawniono ślady, że zbrodnia miała podłoże seksualne. 

– mówił na konferencji prasowej szef Prokuratury Rejonowej w Świdnicy Marek Rusin.

Trwająca pół doby sekcja zwłok wykazała, że zbrodnia miała podłoże seksualne. Lekarze medycyny sądowej stwierdzili również, że Kristina zginęła w wyniku kilku ciosów zadanych ostrym narzędziem.

Czytaj także: RADIOAKTYWNY DZIK padł łupem myśliwego. Zwierz był tak SKAŻONY, że…

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

PILNE! Niebezpieczny wypadek na zakopiance. Jest wielu rannych

Adam Gaafar

To CV zachwyciło najważniejszych dyrektorów NASA. Jego autor ma zaledwie 9 lat i…

Redakcja malydziennik

Zmarł profesor Bogusław Wolniewicz! Świeć Panie nad jego duszą…

Redakcja malydziennik
Ładuję....