WYDARZENIA

PILNE! Mamed CH. usłyszał kolejne zarzuty!

Pojawiły się nowe informacje w sprawie zatrzymanego wczoraj byłego mistrza MMA Mameda Ch. Zawodnik zatrzymany w sprawie legalizowania kradzionych samochodów usłyszał właśnie kolejne zarzuty.

Prokuratura postawiła Mamedowi Ch. nowe zarzuty: znieważania funkcjonariuszy, podżegania do podpalenia dwóch aut oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Jako że ciąży też na nim zarzut  paserstwa luksusowych pojazdów, grozi mu  nawet pięć lat więzienia.

Czytaj także: Zabójcza mieszanka. Nie zgadniesz czego nie można łączyć

Z informacji, do których dotarł portal tvp.info wynika, że najcięższe przewinienie sportowca to „sprawstwo kierownicze” związane z podżeganiem do podpalenia samochodów. Póki co śledczy nie chcieli zdradzić szczegółów tej sprawy.

Kolejne zarzuty dotyczą zdarzenia, do którego doszło w październiku ubiegłego roku w Warszawie. Mamed Ch. miał wówczas znieważyć obelgami policjantów oraz naruszyć ich nietykalność.

Mamed Ch. zatrzymany

Ta informacja wstrząsnęła fanami sportów MMA. Legendarny zawodnik pochodzący z Czeczeni, Mamed Ch., został zatrzymany we wtorek (11 czerwca) na wniosek prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sportowiec mógł uczestniczyć w paserstwie drogich samochodów z Czech. Mamed Ch. miał brać udział w legalizowaniu takich aut jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque BMW M6.

Źródło: tvp.info / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

To koniec Holandii? We własnym państwie rodowici Holendrzy są MNIEJSZOŚCIĄ. Zastępują ich…

Wiemy, gdzie najlepiej żyje się na emeryturze! Polscy seniorzy mogą być wściekli

Czy ktoś zatrzyma tę spiralę nienawiści?! Obrońca życia z Fundacji Pro trafił do szpitala po nocnym ataku na samochód fundacji.

Ładuję....