PILNE! Mamed CH. usłyszał kolejne zarzuty!

Pojawiły się nowe informacje w sprawie zatrzymanego wczoraj byłego mistrza MMA Mameda Ch. Zawodnik zatrzymany w sprawie legalizowania kradzionych samochodów usłyszał właśnie kolejne zarzuty.

Prokuratura postawiła Mamedowi Ch. nowe zarzuty: znieważania funkcjonariuszy, podżegania do podpalenia dwóch aut oraz naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Jako że ciąży też na nim zarzut  paserstwa luksusowych pojazdów, grozi mu  nawet pięć lat więzienia.

Czytaj także: Zabójcza mieszanka. Nie zgadniesz czego nie można łączyć

Z informacji, do których dotarł portal tvp.info wynika, że najcięższe przewinienie sportowca to „sprawstwo kierownicze” związane z podżeganiem do podpalenia samochodów. Póki co śledczy nie chcieli zdradzić szczegółów tej sprawy.

Kolejne zarzuty dotyczą zdarzenia, do którego doszło w październiku ubiegłego roku w Warszawie. Mamed Ch. miał wówczas znieważyć obelgami policjantów oraz naruszyć ich nietykalność.

Mamed Ch. zatrzymany

Ta informacja wstrząsnęła fanami sportów MMA. Legendarny zawodnik pochodzący z Czeczeni, Mamed Ch., został zatrzymany we wtorek (11 czerwca) na wniosek prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że sportowiec mógł uczestniczyć w paserstwie drogich samochodów z Czech. Mamed Ch. miał brać udział w legalizowaniu takich aut jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque BMW M6.

Źródło: tvp.info / Mały Dziennik

Komentarze