POLITYKA

Pijany policjant spał w samochodzie! Był po służbie

W środku auta z włączonym silnikiem znajduje się mężczyzna z którym nie można nawiązać kontaktu – takie zgłoszenie otrzymali policjanci z Chrzanowa. Okazało się, że w samochodzie spał pijany policjant z garnizonu śląskiego. Był po służbie.

Przechodnie zwrócili uwagę na auto z pracującym silnikiem, zaparkowane przy ul. Pogorskiej koło torów kolejowych. Wezwany na miejsce patrol zdołał obudzić mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało aż 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

– To 38-latek, który mieszka na terenie powiatu chrzanowskiego, a pracuje w jednej ze śląskich jednostek policji. Był po służbie w prywatnym aucie – powiedziała Wirtualnej Polsce asp. sztab. Katarzyna Dąbkowska, rzecznik prasowy chrzanowskiej komendy.

Postępowanie w tej sprawie prowadzić będzie Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie. – Zabezpieczyliśmy cały materiał dowodowy i przekazaliśmy już prokuraturze – dodaje rzeczniczka.

Postępowanie wyjaśniające rozpoczęli również przełożeni policjanta oraz wydział spraw wewnętrznych śląskiej komendy. Pijanemu funkcjonariuszowi, który spał w aucie grozi wydalenie ze służby.

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Kto chce zniszczyć Lecha Wałęsę? Jego syn już to wie

Redakcja malydziennik

W Rosji komuniści wiecznie żywi. Duża manifestacja tęsknoty za Leninem

Redakcja malydziennik

Samantha Geimer, którą 40 lat temu zgwałcił Polański, chce by USA zostawiła reżysera w spokoju!

Redakcja malydziennik
Ładuję....