CYWILIZACJA

Pijane 17-latki kąpały się NAGO w jeziorze. Nagle stało się TO

Dwie pijane 17-latki kąpały się nago w jeziorze, wyśmienicie się przy tym bawiąc. Nagle stało się jednak coś niespodziewanego…

Do zdarzenia doszło w sobotę w gminie Orneta w woj. warmińsko-mazurskim. Dwie 17-letnie dziewczyny upojone alkoholem zdjęły ubrania i wskoczyły zupełnie nagie do jeziora Mieczkowskiego. Zabawę w wodzie zaczęły bardzo wcześnie, bo ok. godz. 4.00. Harce trwały w najlepsze, gdy nagle stało się to, czego nikt się nie spodziewał…

Głośne zachowanie dziewczyn poskutkowało tym, że ktoś zadzwonił na policję. Funkcjonariusze całkowicie zaskoczyli nastolatki. Badanie alkomatem wykazało, że są pod wpływem alkoholu.

Czytaj także: Poważne zmiany w KOŚCIELE! Ksiądz będzie mógł mieć żonę. Wystarczy tylko, że…

W komunikacie policyjnym podano:

Gdy wyszły z wody przekonywały policjantów, że „chciały tylko spełnić swoje marzenie o kąpieli w jeziorze nago o poranku”. Funkcjonariusze o incydencie poinformowali rodziców. Trwa wyjaśnianie jak kobiety weszły w posiadanie alkoholu.

Teraz 17-latki mogą mieć poważne kłopoty, gdyż za swoje zachowanie będą odpowiadały przed sądem rodzinnym i nieletnich. Policja ostrzega ponadto, aby nie wchodzić do wody po spożyciu alkoholu.  W ubiegłym roku doszło do 49 utonięć, z czego 21 osób utonęło w woj. warmińsko-mazurskim o okresie wakacyjnym.  W analogicznym 2017 r. liczba ta wynosiła o 3 osoby mniej.

Nie dopuśćmy do tego, by w tym roku ta liczba ponownie wzrosła. Przestrzegajmy zasad bezpiecznego wypoczynku nad wodą i korzystajmy z jej uroków pozostając bezwzględnie trzeźwym.

– czytamy w policyjnym komunikacie.

Źródło: warminsko-mazurska.policja.gov.pl

Komentarze

Zobacz także

Czy ta ustawa to POWRÓT dra Mengele?

Redakcja malydziennik

Islamiści grożą Trumpowi. Czy zbliża się dżihad w Ameryce?

Redakcja malydziennik

„Wyborcza” wprowadza czytelników w błąd! Celowo opublikowała FAŁSZYWY LIST od…

Adam Gaafar
Ładuję....