POLITYKA

Piękny gest rodziny Zbigniewa Wodeckiego. Zamiast kwiatów…

Rodzina Zbigniewa Wodeckiego wydała oświadczenia, w którym przekazuje informacje na temat szczegółów uroczystości pogrzebowych artysty.

– Pragniemy poinformować, że uroczystości pogrzebowe Zbigniewa Wodeckiego rozpoczną się w Bazylice Mariackiej w Krakowie w najbliższy wtorek (30.05.2017 r.) o godzinie 12.00. Ceremonia będzie miała charakter rodzinny. Pożegnanie na Cmentarzu Rakowickim odbędzie się o godzinie 14.00. Po zakończeniu mszy świętej nie będziemy udzielać wypowiedzi mediom, zaś zamiast kwiatów i wiązanek prosimy o przekazanie datków na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci – napisali przedstawiciele rodziny muzyka.

– Zwracamy się z prośbą o okazanie szacunku i powagi, które powinny towarzyszyć uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami i wspierali nas podczas ostatnich dwóch tygodni. Prosimy także, aby podczas trwania żałoby po śmierci naszego Męża i Taty, nie organizować bez naszej wiedzy i zgody żadnych wydarzeń artystycznych wykorzystujących jego twórczość, nazwisko oraz wizerunek. Prosimy o uszanowanie naszej żałoby – dodaje rodzina Wodeckieg

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

My też mamy nadzieję, że prowokacja w kościele nie ujdzie feministce na sucho!

Islandzkie piwo wędzone OWCZĄ KUPĄ trafiło na listę najdziwniejszych piw świata!

Redakcja malydziennik

Zobacz jak został zmiażdżony Juncker! BEZCENNE!

Redakcja malydziennik
Ładuję....