ARCHIWUM

Piękne życzenia Pary Prezydenckiej dla wszystkich MAM. PRZECZYTAJ!

"W Dniu Matki chcemy też wyrazić wdzięczność za ten bezcenny skarb, jakim dla naszej Ojczyzny są nowe pokolenia Polaków. To dzięki nim nasz naród może trwać. Dlatego Rzeczpospolita otacza rodzinę, macierzyństwo i rodzicielstwo szczególną ochroną i opieką. Mamy nadzieję, że obecny rozwój polityki rodzinnej będzie dla Pań dużym wsparciem w wychowywaniu i kształceniu dzieci" – napisała Para Prezydencka w liście z życzeniami z okazji Dni Matki.

Szanowne Panie, Drogie Mamy!

 

Z okazji dzisiejszego święta składamy Paniom serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia. Dziękujemy za wspaniały codzienny wysiłek, który podejmują Panie dla swoich dzieci. Dziękujemy za troskę o ich zdrowie, edukację i dobre wychowanie.

 

Znając z własnego doświadczenia trud rodzicielski, życzymy Paniom wielu sił, cierpliwości, spokoju i pogody ducha na każdy dzień. Dzieci to wielka radość, ale i wielka odpowiedzialność. Wielkie szczęście, ale i wielkie zadanie. Wielkie wyrzeczenia, ale i wielka satysfakcja. Właściwie wszystko, co związane z dziećmi, wydaje się wielkie – nawet kiedy one same są jeszcze małe.

 

Ale też oboje wiemy, jak szybko dzieci dorastają. Dlatego życzymy Paniom, by te już dorosłe dzieci były dla Pań prawdziwą pociechą i powodem do dumy. Niech odwdzięczają się swoim matkom troskliwością i opieką, a przede wszystkim częstymi spotkaniami i rozmowami. Bo przecież poświęcanie innym swojego czasu i uwagi to najpiękniejszy prezent, jaki możemy dawać sobie nawzajem w naszych rodzinach, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy żyjemy w pośpiechu i jesteśmy tak bardzo zapracowani.

 

W Dniu Matki chcemy też wyrazić wdzięczność za ten bezcenny skarb, jakim dla naszej Ojczyzny są nowe pokolenia Polaków. To dzięki nim nasz naród może trwać. Dlatego Rzeczpospolita otacza rodzinę, macierzyństwo i rodzicielstwo szczególną ochroną i opieką. Mamy nadzieję, że obecny rozwój polityki rodzinnej będzie dla Pań dużym wsparciem w wychowywaniu i kształceniu dzieci.

 

Raz jeszcze składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia.

 
 
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Andrzej Duda
 
Pierwsza Dama
Agata Kornhauser-Duda
Źródło: prezydent.pl

Komentarze

Zobacz także

Mocno o cierpieniu mówił Franciszek: "nie da się usunąć krzyża z życia chrześcijanina"

Redakcja malydziennik

Szalony wzrost ilości pozwoleń o budowę mieszkań! To napędzi gospodarkę, a młodym da własny kąt

Redakcja malydziennik

Marine Le Pen ma plan. "Jeśli wygram, podejmę współpracę z Kaczyńskim w…'

Redakcja malydziennik
Ładuję....