ARCHIWUM

„Piekło jest wypełnione ludźmi, którzy odrzucają…” Znany kaznodzieja nie patyczkuje się z lesbijską aktywistką

Franklin Graham, jeden z najbardziej znanych amerykańskich ewangelikalnych kaznodziejów ostro przypomniał pewnej lewicowej i lesbijskiej działaczce, kto może trafić do piekła.

Wszystko zaczęło się od tego, że aktorka Rosie O’Donnell oznajmiła, iż konserwatywny polityk Paul Ryan trafi do piekła, bowiem przyczynił się do uchwalenia nowego prawa podatkowego. Graham błyskawicznie zareagował: „Rosie nie masz kluczy do piekła, ale znam kogoś, kto je ma. I mogę ci powiedzieć, kto tam będzie” – napisał protestancki kaznodzieja.

 

„Piekło będzie wypełnione ludźmi, którzy odrzucili Bożą propozycję zbawienia i odwrócili się plecami do jego praw i zasad, odmawiają pokuty” – podkreślał Graham.

 

„Jezus Chrystus jest Bogiem wcielonym, który wziął na Krzyż Twoje i moje grzechy, umierając zamiast nas, abyśmy mogli żyć, jeśli tylko odwrócimy się od naszych grzechów i zwrócimy się ku Niemu” – zaznaczył kaznodzieja, wyrażając nadzieję, że aktorka, prywatnie lesbijka i aktywistka lesbijska uzna Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela, zanim będzie za późno. 

 

– Mam nadzieję, że pewnego dnia uwierzysz i zaufasz Jezusowi Chrystusowi i pozwolisz Mu uzdrowić swoje serce, oczyścić usta i przebaczyć swoje grzechy” – podsumował Graham. "Zrób to dzisiaj – nigdy nie będziesz tego żałować” – dodał.

Źródło: ChristianPost.com

Komentarze

Zobacz także

Prezydent Duda konkretnie: Polska potrzebuje nowej konstytucji, by się skutecznie rozwijać!

Redakcja malydziennik

Watykan dyskutował o wartościach europejskich. Dlatego, że na ten temat "zapada często żenująca cisza"

Redakcja malydziennik

Sensacja! Powstaje nowa PRAWICOWA partia. Organizuje ją…

Redakcja malydziennik
Ładuję....