POLITYKA

Pieczyński oszalał! Mówi o katolikach-mordercach i … wielkiej erekcji!

Aktor Krzysztof Pieczyński znany – oprócz ról w polskich filmach – jest z tego, że nienawidzi kościoła katolickiego i na każdym kroku atakuje go jak się da. Tym razem jednak przeholował! Nawet najwięksi obrońcy Pieczyńskiego muszą pukać się w czoło słuchając tego bełkotu.

59-letni aktor w rozmowie z Elizą Michalik publicznie stwierdził, że "kościół katolicki zamordował dziewięć milionów kobiet". – Dlaczego Kościół zamordował dziewięć milionów kobiet w polowaniu na czarownice? Dlatego, że czarownica była artystyczną prowokacją dla Kościoła. Czarownica latała na miotle. Czarownica na miotle, to jest tak naprawdę falliczny podtekst. To jest prowokacja – mówił z obłędem w oczach Pieczyński. I dalej: – To jest coś innego niż to na co patrzysz. I ta prowokacja, to była prowokacja meduzy, która widzi na wskroś człowieka. Czyli czarownice widziały wskroś słabość mężczyzn, którzy przykryli się pod pozorami pobożności tak naprawdę ukryli swoją niekończącą się erekcję.

 

Wielka erekcja idiotyzmu i bełkotu Pieczyńskiego!

 

ZOBACZ SAM:

 

 

Źródło: Superstacja

Komentarze

Zobacz także

Amerykanie znają już wyniki wyborów we Francji. BARDZO MOCNY KOMENTARZ TRUMPA!!!

Redakcja malydziennik

MOCNE proroctwo naszych czasów. Kard. Hlond: "Pod pozorem kultury i postępu rozprzestrzenia się satanizacja życia"

Polska powinna "w krótkim czasie zwiększyć swoje zasoby ekonomiczne, kulturowe, militarne – żeby stać się krajem tak do końca trwałym".

Ładuję....