CYWILIZACJA

Pazura z klasą zaorał Stuhra!

Reżyser Jerzy Stuhr dał upust swojej wściekłości i zaatakował Cezarego Pazurę. Aktor jednak nie zostawił tego bez komentarza. ZOBACZ!

Jerzy Stuhr na łamach „Gazety Krakowskiej” napisał m.in., że „jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego Różańca do Granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) – to taki różaniec jest bluźnierstwem”.

 

Cezary Pazura tak odpowiedział Stuhrowi:

W ostatnim wydaniu "Gazety Krakowskiej" na str. 24 w felietonie pana prof. Jerzego Stuhra, przeczytałem między innymi:
"…jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji(a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było)-to taki różaniec jest bluźnierstwem".

Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi…

Ścielę się do nóg!
Dozgonny fan- Czarek Pazura.

 

 

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Została zgwałcona, była zdecydowana na aborcję, zrobili jej USG. Gdy zobaczyła swoje dziecko już wiedziała… TAK JAK ONA ZACHOWUJE SIĘ WIĘKSZOŚĆ KOBIET

Redakcja malydziennik

Z mieszkania starszej pani unosił się fetor. Gdy wyważyli drzwi, przerazili się

Adam Gaafar

Krach na Giełdzie Nowojorskiej! Dokładnie 88 lat temu miał miejsce CZARNY CZWARTEK!

Redakcja malydziennik
Ładuję....