CYWILIZACJA

Pazura z klasą zaorał Stuhra!

Reżyser Jerzy Stuhr dał upust swojej wściekłości i zaatakował Cezarego Pazurę. Aktor jednak nie zostawił tego bez komentarza. ZOBACZ!

Jerzy Stuhr na łamach „Gazety Krakowskiej” napisał m.in., że „jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego Różańca do Granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) – to taki różaniec jest bluźnierstwem”.

 

Cezary Pazura tak odpowiedział Stuhrowi:

W ostatnim wydaniu "Gazety Krakowskiej" na str. 24 w felietonie pana prof. Jerzego Stuhra, przeczytałem między innymi:
"…jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji(a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było)-to taki różaniec jest bluźnierstwem".

Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi…

Ścielę się do nóg!
Dozgonny fan- Czarek Pazura.

 

 

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Nie żyje Wiesław Michnikowski, świeć, Panie, nad jego duszą! Przygotowaliśmy kilka jego świetnych występów

Redakcja malydziennik

Finlandia usuwa ze szkolnego programu nauczania wszystkie przedmioty

Redakcja malydziennik

SUKCES KLINIKI "BUDZIK" dla dorosłych. Właśnie wybudził się pierwszy pacjent!

Redakcja malydziennik
Ładuję....