POLITYKA

Pawłowicz zaatakowała posłankę. Takiej reakcji się nie spodziewała

Krystyna Pawłowicz mocno skrytykowała wypowiedź posłanki Joanny Scheuring-Wielgus dotyczącą Westerplatte. Polityk odniosła się do jej zarzutów w studiu Wirtualnej Polski. 

„Musimy nad sobą jako Polacy pracować, by osoby jak ta pani, z lubością poniżająca polski Naród, historię, nazywająca „wyklętych” bohaterów – bandytami, NIGDY już nie zostały posłami w Sejmie RP!!! Scheuring-Wielgus: Westerplatte jest symbolem nieudolności”

– napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Skrytykowana posłanka nie pozostała jej dłużna. W studiu Wirtualnej Polski Scheuring-Wielgus zaprzeczyła, że jest autorką przytaczanych jej słów.

Czytaj także: SKANDAL! Będziesz musiał PŁACIĆ za RADIO w aucie. Nawet jak go NIE słuchasz!

– To nie jest mój cytat. Ja powiedziałam zupełnie coś innego – powiedziała posłanka partii Teraz! Polityk wyjaśnia, że na debacie poświęconej Westerplatte stała przede wszystkim po stronie gdańszczan i gdańszczanek. I dodaje, że wyraźnie podkreśliła, iż Westerplatte jest symbolem męstwa i bohaterstwa.

Polityk przyznaje, że wspomniała także, iż jest to symbol nieudolności, ale miała na myśli nieudolność ówczesnych polityków, a nie żołnierzy. Scheuring-Wielgus powiedziała ponadto, że nie żałuje swoich słów i standardowo nie komentuje wypowiedzi Krystyny Pawłowicz.

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Myślisz, że ludzie najbardziej boją się terroryzmu? ONI obawiają się czegoś INNEGO

Zależy im na Polsce czy na rozwałce? Premier Szydło apeluje do opozycji

Redakcja malydziennik

A Tusk wiedział, nie powiedział… Czy były premier działał przeciwko POLSCE?

Redakcja malydziennik
Ładuję....