POLITYKA

Pawłowicz o Macronie: "niedojrzały narcyz Macron" i "złomu francuskiego Polska i tak kupować nie będzie"

Poseł Pawłowicz odniosła się do słów prezydenta Francji Emmanuela Macrona, który stwierdził, że "Warszawa ryzykuje, że w przyszłości może znaleźć się na marginesie historii Europy". Francuski prezydent, który dramatycznie traci poparcie własnych rodaków chce zrobić sobie z Polski chłopca do bicia.

Obecnie w UE modne stało się atakowanie i krytykowanie Polski. Rząd niektórych państwa chętnie sięgają po tę metodę by przykryć własną nieudolność i porażki. Szczególnie Niemcy tonące w chaosie i zalane islamistami, próbują za pomocą już to Timmermansa, już to Macrona – stworzyć wrażenie jakoby Polska była w UE powszechnie krytykowana.

 

W rzeczywistości Angela Merkel próbuje przykryć swoje nieudacznictwo, zasłaniając się przy tym Komisją Europejską, zaś Macron próbuje z jednej strony wysługiwać się Niemcom, z drugiej zaś ugrać coś dla siebie, gdyż poparcie dla niego drastycznie maleje!

 

Poseł Krystyna Pawłowicz skrytykowała Macrona na swoim facebooku, nazywając go "niedojrzałym narcyzem" i demaskując jego polityczne ambicje. Cały wpis poniżej:

 

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Rodzina królewska na celowniku ISIS. Terroryści grożą…

Redakcja malydziennik

Kolejny wypadek samolotu. Jedyny rosyjski lotniskowiec to złom

Redakcja malydziennik

Wielka akcja przeciwko PEDOFILOM. Zatrzymano kilkanaście osób

Redakcja malydziennik
Ładuję....