POLITYKA

Pawłowicz miażdży … Tuska!

Mocny i konkretny wpis prof. Krystyny Pawłowicz na Facebooku. ZOBACZ!

"W ocenie J. Lewandowskiego z PO, zgłoszenie przez polski rząd Jacka Saryusza-Wolskiego jako oficjalnego kandydata Polski na stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej, i odmowa rządu poparcia D. Tuska dla przedłużenia jego kadencji o dalsze 2,5 roku, to "strzelanie Polakiem do Polaka".
No, może strzelanie, ale nie do "Polaka", bo jak sam D. Tusk uważa, dla niego "polskość to nienormalność", i zawsze miał z tą polskością "problemy".
Po drugie, D. Tusk otrzymał fuchę w UE dzięki wymianie za to polskich, narodowych interesów państwowych, gospodarczych i politycznych. D. Tusk był na swe obecne stanowisko osobistym faworytem kanclerz Niemiec – A. Merkel, i powszechnie wiadomo, że w UE lojalnie reprezentuje niemieckie interesy i stanowiska, zawsze PRZECIWKO oficjalnemu stanowisku Polski. Zwłaszcza po wyborach w Polsce w 2015 r.
Po trzecie, "polskiego" kandydata na traktatowe stanowisko w organizacji międzynarodowej może zgłosić TYLKO polski legalny rząd, gdyż UE to związek PAŃSTW, a nie stowarzyszenie grup politycznych w jakiś jego organie.
Poza tym, pan J. Lewandowski właśnie sam, ze środka takiej lewicowej grupy politycznej w unijnym parlamencie, popierającej niemieckie interesy "strzela do Polaka", tj. J. Saryusza-Wolskiego wskazanego przez legalny polski rząd. Strzela nie-Polakiem, kimś, kto swą polskość sam zakwestionował i całą karierą w niemieckiej UE oraz atakami na polski rząd, sugerując jego obalenie siłą to potwierdza.
8-letnie rządy PO w Polsce znaczone zubożeniem Polaków, ogromnymi aferami, korupcją, wyprzedawaniem polskich interesów za granicę, poddanie interesów Polski państwom ościennym i dalszym, odbiera D. Tuskowi JAKIEKOLWIEK prawa do reprezentowania Polski gdziekolwiek.
Pan J. Lewandowski strzela więc nie-Polakiem w Polaka."

Źródło: Facebook

Komentarze

Zobacz także

Oto jak Ukraina argumentuje zakaz wjazdu dla prezydenta Przemyśla na swój teren

Redakcja malydziennik

Ta decyzja polskich władz rozwścieczy Putina jak mało co!

Redakcja malydziennik

Facebook znowu szaleje i usuwa prawicowe strony! KTO za TYM STOI?

Ładuję....