ARCHIWUM

Pawłowicz MIAŻDŻY komisję wenecką! "Kto ich tu zaprosił?"

W Polsce znowu pojawi się słynna komisja wenecka, która swego czasu wywołała tyle skrajnych emocji. Posłanka PiS, profesor Krystyna Pawłowicz odniosła się do tego wydarzenia na swoim profilu na facebooku.

– Dziś znowu będzie się Polsce "przyglądać" Komisja Wenecka, skrajnie stronnicza grupa samozwańczych "obrońców praworządności w Polsce". Będą węszyć i zbierać amunicję dla kolejnych ataków Unii Europejskiej i podobnych dziwolągów na nasze władze i demokratycznie stanowione prawo realizujące społeczne oczekiwania. W ramach programu "obalić ich zagranicą". – zapowiedziała na facebooku posłanka Pawłowicz.

 

A w ogóle, to kto ich tu zaprosił? Bo Polacy przecież nie… – zdała retoryczne pytanie. Następnie zasugerowała członkom komisji by zaczęli pilnować praworządności w Niemczech, Francji i Hiszpanii. Wypomniała przy tym Niemcom łamanie praw Polonii w Niemczech, cenzurę, brak ochrony kobiet przed muzułmanami oraz zabieranie polskich dzieci przez Jugendamty.

 

Nie witamy tych osób serdecznie i czekamy, by jak najszybciej ci nadużywający polskiej gościnności ludzie sobie stąd wyjechali.
A rozpytywani przez tych gości Polacy niech im nie udzielają żadnych informacji, bo to byłaby forma donosu na Polskę. – skwitowała  wizytę komisji Pawłowicz.

Źródło: facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Abp Hoser: Prezydent zachował się, jak… Zgadzasz się?

Redakcja malydziennik

Afera Szpiegowska w Watykanie! Ktoś szpiegował wysokich dostojników kościelnych

Redakcja malydziennik

Czegoś tak OHYDNEGO nie widziałeś! A to reklama zapraszająca na…

Redakcja malydziennik
Ładuję....