ARCHIWUM

Pawłowicz: Akademicka targowica?

Na 25 stycznia, na dzień kolejnego posiedzenia Sejmu, w uniwersyteckich miastach, część wykładowców dla obrony swoich niezlustrowanych interesów, zainspirowała do antyrządowych protestów niezorientowanych politycznie w sprawach swego kraju studentów kłamstwami i szczuciem na LEGALNE, DEMOKRATYCZNIE wybrane polskie władze, środowisko to będzie próbowało niby studenckimi rękami tę władzę "dla dobra i obrony Polski" podważać, delegitymizować i obalać. Taka przemocowa po-peerelowska mentalność "w obronie demokracji".

Ci ,którzy po ostatnich wyborach utracili różne nienależne przywileje i możliwości, za plecami studentów chowają swe niegodziwe, antypolskie intencje i siebie samych. Wcześniejszymi uchwałami rad niektórych wydziałów, głównie prawa, mobilizują studentów do atakowania i wyszydzania własnego państwa. Na wschodzie i na zachodzie cieszą się z takich wewnętrznych pomocników.

Czy nagrodą dla tej młodzieży będą dodatkowe unijne stypendia i uściski dłoni wojskowego "drużynowego", reprezentanta "kultury" stanu wojennego – Mazguły, SB-eckich emerytów, kolegów zbrodniarzy Jaruzelskiego i Kiszczaka, aktorki Jandy, uczciwego społecznika Kijowskiego czy wiernego Petru, nowych idoli walczących z regułami demokracji w powyborczej Polsce?

Część uczelnianej antypolskiej naukowej targowicy, haniebnie sprzeniewierza się akademickim i naukowym ideałom, wykorzystując cynicznie w swych biznesach powierzonych sobie młodych Polaków, których wcześniej pozbawiono w liceach wiedzy o współczesnej historii własnej ojczyzny. I którymi można dziś więc łatwo manipulować.

Oto haniebna lekcja pogardy dla demokracji i własnego państwa ze strony ciągle żywej targowicy wśród części akademickich wykładowców i skutki wynaradawiania młodzieży przez lata antypolskich rządów PO, której zawołaniem było kredo jej lidera: "polskość to nienormalność".

Takich obrońców doczekała Rzeczpospolita.

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Prawo i Sprawiedliwość mocno na czele sondażu! Dowiedz się, ile osób chce zagłosować na partię Jarosława Kaczyńskiego

Redakcja malydziennik

Trump rozpoczął… „wojnę domową”

Redakcja malydziennik

MOCNE ŚWIADECTWO! Ku PRZESTRODZE! Myślałam, że skończę jak … prostytutka !

Redakcja malydziennik
Ładuję....