ARCHIWUM

Partia Razem czepia się "Cisowianki". Producent wody odpowiada! A obrońcy życia od dziś wybierają tylko tę wodę

Nałęczów Zdrój SA, właściciel marki Cisowianka, nie ingeruje w prywatne poglądy członków zarządu i pracowników – napisała firma w odpowiedzi na wpis na Facebooku udostępniony przez partię Razem na temat finansowania antyaborcyjnych organizacji.

W czwartek partia Razem udostępniła na Facebooku wpis dotyczący sprawozdania finansowego antyaborcyjnej organizacji PRO – Prawo do życia za rok 2014. Autorzy wpisu napisali, że "przeciwnicy praw kobiet otrzymali w wspomnianym roku darowiznę na kwotę 60 tys. złotych od Fundacji Rodziny Witaszków". We wpisie zwrócono uwagę, że prezesem fundacji jest wiceprezes zarządu spółki akcyjnej Nałęczów Zdrój – producenta wody mineralnej Cisowianka.

 

Wpis został tego samego dnia udostępniony przez partię Razem. "Na stronie Szantaż z dala od szpitala znajdziecie garść informacji na temat finansowania antyaborcyjnych organizacji. Jednym z hojniejszych darczyńców okazał się wiceprezes zarządu spółki Nałęczów Zdrój, producenta Cisowianki. Warto poinformować znajomych oraz pamiętać, gdy następnym razem będziecie kupować wodę!" – napisano na profilu partii.

 

W czwartek wieczorem na facebokowym profilu wody Cisowianka firma Nałęczów Zdrój S.A. wydała oświadczenie, w którym czytamy, że właściciel marki Cisowianka jest firmą "neutralną światopoglądowo nie angażującą się po żadnej ze stron sporów światopoglądowo-politycznych".

 

"Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tego stanowiska" – napisano. (PAP)

 

Źródło: PA, Facebook

Komentarze

Zobacz także

Jestem czysty jak łza – zapewnia Wałęsa. Wszelkie dokumenty to FAŁSZYWKI

Redakcja malydziennik

OTO HISTORYCZNY MOMENT DLA POLSKI! Oficjalne przybycie wojsk NATO! Prezydent: Na to czekali Polacy!

Redakcja malydziennik

Coraz większy problem Francji z muzułmanami. Złudzeń nie ma ani rząd, ani parlament. Muzułmanie NIGDY się nie zasymilują

Redakcja malydziennik
Ładuję....