POLITYKA

Partia Razem czepia się "Cisowianki". Producent wody odpowiada! A obrońcy życia od dziś wybierają tylko tę wodę

Nałęczów Zdrój SA, właściciel marki Cisowianka, nie ingeruje w prywatne poglądy członków zarządu i pracowników – napisała firma w odpowiedzi na wpis na Facebooku udostępniony przez partię Razem na temat finansowania antyaborcyjnych organizacji.

W czwartek partia Razem udostępniła na Facebooku wpis dotyczący sprawozdania finansowego antyaborcyjnej organizacji PRO – Prawo do życia za rok 2014. Autorzy wpisu napisali, że "przeciwnicy praw kobiet otrzymali w wspomnianym roku darowiznę na kwotę 60 tys. złotych od Fundacji Rodziny Witaszków". We wpisie zwrócono uwagę, że prezesem fundacji jest wiceprezes zarządu spółki akcyjnej Nałęczów Zdrój – producenta wody mineralnej Cisowianka.

 

Wpis został tego samego dnia udostępniony przez partię Razem. "Na stronie Szantaż z dala od szpitala znajdziecie garść informacji na temat finansowania antyaborcyjnych organizacji. Jednym z hojniejszych darczyńców okazał się wiceprezes zarządu spółki Nałęczów Zdrój, producenta Cisowianki. Warto poinformować znajomych oraz pamiętać, gdy następnym razem będziecie kupować wodę!" – napisano na profilu partii.

 

W czwartek wieczorem na facebokowym profilu wody Cisowianka firma Nałęczów Zdrój S.A. wydała oświadczenie, w którym czytamy, że właściciel marki Cisowianka jest firmą "neutralną światopoglądowo nie angażującą się po żadnej ze stron sporów światopoglądowo-politycznych".

 

"Dodatkowo firma nigdy nie ingerowała i nie będzie ingerować w prywatne poglądy zarówno członków Zarządu, jak i swoich pracowników, szanując prawo każdego człowieka do własnych przekonań. Uprzejmie prosimy o uszanowanie tego stanowiska" – napisano. (PAP)

 

Źródło: PA, Facebook

Komentarze

Zobacz także

UWAGA!!! Rosja się zbroi. I troszczy o rozwój broni jądrowej!

Redakcja malydziennik

Donald Trump miał szansę ponownie zostać „Człowiekiem roku”. Po jego odpowiedzi szczęka opadła magazynowi!

Redakcja malydziennik

Eksplozja samochodu na Polach Elizejskich! To raczej nie był przypadek

Redakcja malydziennik
Ładuję....