POLITYKA

Para prezydencka składa życzenia wszystkim polskim rodzinom. Dziś Międzynarodowy Dzień Rodziny

Życzymy, aby w rodzinie stale doświadczali Państwo miłości, zrozumienia, zaufania i bliskości – takie życzenia przekazała para prezydencka z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin, który przypadka właśnie 15 maja.

Szanowni Państwo!

 

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin wszystkim polskim rodzinom przekazujemy wyrazy szacunku i najserdeczniejsze życzenia. Życzymy, aby w rodzinie stale doświadczali Państwo miłości, zrozumienia, zaufania i bliskości. Aby wszystkie pokolenia – dziadków, rodziców i dzieci – łączyły serdeczne, trwałe więzy. Aby mogli Państwo spędzać ze sobą więcej czasu. Aby jak najczęściej dzielili się dobrymi wiadomościami i razem świętowali sukcesy.

 

To dobry dzień, by ożywić rodzinne wspomnienia. Sięgnąć do listów i pamiątek. Przejrzeć albumy ze starymi fotografiami. Może wybrać najpiękniejsze, najcenniejsze zdjęcia i filmy, które zrobiliśmy naszymi telefonami i przesłać je krewnym? To chwile, do których kiedyś będziemy mogli wrócić. A może spotkać się także z dalszą rodziną? Poszukać wspólnych korzeni – opowieści, dokumentów i miejsc związanych z dziadkami, pradziadkam i prapradziadkami…

 

Jednak przede wszystkim pamiętajmyo zbliżającym się Dniu Matki oraz Dniu Ojca. Przecież mówiąc „rodzina”, to o nich myślimy najczęściej. Okażmy im naszą pamięć, nasze uczucia.

 

Szanowni Państwo, myśl przewodnia tegorocznego Międzynarodowego Dnia Rodzin to: „Rodziny, edukacja i dobrobyt”. Znakomite hasło. Przypominao tym, jak ważne jest dobre wykształcenie – dla nas, dla naszych dzieci, dla przyszłości Polski.

 

Podobnie jak bezpieczeństwo, silna gospodarka i sprawiedliwe państwo. Jako Prezydent Rzeczypospolitej nadal będę czynił wszystko, aby aspiracje, plany i marzenia rodzin w Polsce mogły być bez przeszkód realizowane.  Niech polskie rodziny cieszą się szczęściem i dobrobytem.

 

Jeszcze raz życzymy Państwu wszystkiego, co najlepsze!

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

 

Pierwsza Dama

Agata Kornhauser-Duda

Źródło: prezydent.pl

Komentarze

Zobacz także

BRAWO!!! Brytyjski kierowca w jeden dzień TIRa zebrał… Hojność jest podziwu godna!!!

Redakcja malydziennik

W tej sprawie Polacy są konsekwentni. Nie chcą uchodźców u siebie i już!

Oto dowód, jak media niemieckie w Polsce rozgrywają swoje gierki. ZOBACZ INSTRUKCJĘ, co mają pisać dziennikarze

Ładuję....