ARCHIWUM

Papież powinien odpowiedzieć na Dubia, a Watykan ulega chińskiej propagandzie. Mocne ostrzeżenie zasłużonego kardynała!

Jeden z najbardziej zasłużonych chińskich hierarchów kard. Joseph Zen w wywiadzie dla EWTN’ wyraził mocne poparcie dla „Dubia” dotyczących „Amoris laetitia”, a wyrażonych przez czterech kardynałów.

Według niezmiernie zasłużonego dla Kościoła w Chinach emerytowanego metropolity Hong Kongu prośba czterech kardynałów jest bardzo taktowna i słuszna. – Myślę, że mają rację proszą o odpowiedź – podkreślił kard. Zen. I dodał, że wyjaśnienie niejasności wokół adhortacji „Amoris laetitia” jest konieczne. 

 

Kardynał ostro skrytykował zaproszenie na watykańską konferencję Huang Jiefu, człowieka odpowiedzialnego za chińską politykę transplantacyjną. To właśnie ten chiński urzędnik odpowiada za przymusowe transplantacje od więźniów, których często skazuje się na śmierć, właśnie po to, by pobrać od nich narządy. 

 

– Wszystkie te oskarżenia są dobrze udokumentowane. Sądzę, że to bardzo nierozsądne ze strony Watykanu, by zapraszać takich ludzi i dawać im platformę do wypowiedzi – zaznaczył kard. Zen. I dodał, że wątpi, by watykańscy hierarchowie znali fakty na temat transplantologicznych zbrodni Chin.

Źródło: Life Site News

Komentarze

Zobacz także

Zbawienie z łaski i miłosierdzia, nie z uczynków. Trudno o mocniejsze potwierdzenie!

Redakcja malydziennik

Bestie to mało powiedziane! Matka z konkubentem zgotowali dzieciom piekło na ziemi

Redakcja malydziennik

Niesamowite! To ostatnia Msza św. Ojca Pio. Parę godzin później już nie żył. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....