WYDARZENIA

PANNA MŁODA uciekła z WESELA! Zobacz, jaki numer wywinęły jej CIOTKI

Ślub uchodzi za jeden z najważniejszych momentów w życiu. Dlatego wszystko planujemy, żeby było perfekcyjnie. Choć najwyraźniej pewnych rzeczy nie da się przewidzieć.

25-letnia Magda planowała ślub z mężem od 3 lat, żeby zadbać o każdy, najmniejszy szczegół. Od próbnych przygotowań makijażu i fryzury po miejsce, fotografa i zespół. Nie mogła jednak przewidzieć zachowania rodziny.

 

Wszystko szło perfekcyjnie. Ksiądz wygłosił wzruszające kazanie, panna młoda wyglądała pięknie, a gościom w dworku się podobało…choć do pewnego momentu. Na weselu Magda uciekła do toalety i zaczęła płakać! Nie wychodziła przez dobrych parę godzin. Później dopiero wpuściła męża i wyjaśniła mu, o co chodzi.

 

CZYTAJ TAKŻE: Nie do wiary! Egzotyczny WĄŻ na poznańskich ulicach. Mieszkańcy w SZOKU

 

Okazało się, że ciotki narzekały na jedzenie na weselu. Mówiły, że potrawy są dziwne, a porcje za małe. Pannie młodej zrobiło się strasznie przykro, bo tak się przygotowała, żeby wszystko wyszło idealne. Później koło północy wróciła na imprezę. Ale goście starali się uważać, żeby jeszcze jej czymś nie urazić.

Źródło: wp.pl / foto facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Aborcjoniści w histerii. To jest facet, którego już boją się aborcyjne potęgi!

Był ateistą, który nienawidził chrześcijan. Znajomi szaleńca z Teksasu mówią, jaki był naprawdę

Redakcja malydziennik

Niemcom polityczna poprawność wyprała mózgi. Większość chce homo-małżeństw. No chyba, że miałyby one dotyczyć ich dzieci

Redakcja malydziennik
Ładuję....