WYDARZENIA

Pan ma tam martwe dzieci! Zobacz szokującą rozmowę działaczki pro-life z pracownikiem kliniki aborcyjnej

Kiedy pracownik kliniki aborcyjnej LeRoy Carhart’s w Bellevue w stanie Nebraska w USA wychodził z budynku z torbą na odpadki medyczne, został zatrzymany przez działaczkę pro-life. Doszło do szokującej wymiany zdań.

Kiedy pracownik kliniki aborcyjnej LeRoy Carhart’s w Bellevue w stanie Nebraska w USA. wychodził z budynku z torbą na odpadki medyczne został zatrzymany przez działaczkę pro-life. Doszło do szokującej wymiany zdań.

Ashley Riddle, działaczka pro life, prezes stowarzyszenia Metro Sidewalk Advocates, zapytała mężczyznę: "Czy zdaje pan sobie sprawę, że te dzieci zasługują na godny pochówek?" – zapytała. Członkowie tego stowarzyszenia przebywają w pobliżu klinik aborcyjnych i informują wchodzące do środka osoby, czym jest aborcja.

 

"A czy wie pani, że to jest też zwykła klinika medyczna, w której wykonuje się nie tylko aborcje?" – odparł pracownik kliniki.

 

"To nieprawda. W tej klinice przeprowadza się tylko aborcje" – odparła działaczka. Jednak pracownik nie zgodził się z Riddle. Zapytała więc, co takiego innego w tej klinice się robi.

 

"No nie wiem, pobieranie krwi, takie tam…" – odparł mężczyzna. Tymczasem w nagraniu podano informację, że ta klinika specjalizuje się w dokonywaniu aborcji w drugim trymestrze.

 

"Pan ma tam martwe dzieci!" – zawołała za nim kobieta. "To płody" – odpowiedział pracownik. "Mają serca, palce u rąk i u nóg. Proszę otworzyć i samemu sprawdzić" – powiedziała Riddle. "Nie wie pani, że dziecko formuje się dopiero około szóstego do ósmego miesiąca?" – powiedział mężczyzna. "Żartuje sobie pan ze mnie? Mam trójkę własnych dzieci" – zawołała zaskoczona kobieta.

 

W końcu pracownik powiedział szczerze, co o tym wszystkim myśli: "Hej, ja nie jestem przeciwko dzieciom. Nie jestem też za aborcją. To tylko moja praca i ucieszyłbym się, gdyby mnie pani więcej nie napastowała".

 

"Nie napastuję pana, chcę żeby pan poznał prawdę, będzie pan woził martwe dzieci" – wyjaśniła działaczka, ale mężczyzna już jej nie słuchał. 

Źródło: LifeNews.com, gosc.pl

Komentarze

Zobacz także

Muzułmanie zamordowali kolejnych 20 osób. To nie było zwykłe zabójstwo. Pakistańczycy dokonali…

Redakcja malydziennik

Podpalono kolejny kościół. Jednak tym razem za atak nie są odpowiedzialni ISLAMIŚCI

Redakcja malydziennik

Alimenciarze, nie wstyd wam? 10,5 mld zł – tyle pieniędzy jesteście winni waszym dzieciom

Redakcja malydziennik
Ładuję....