CYWILIZACJA OPINIE

Oto lista najbardziej nietrafionych prezentów świątecznych! Dostałeś któryś z nich?

Często w świątecznej bieganinie kupujemy prezenty, które niekoniecznie spełniają oczekiwania innych. Trafiają się takie, które z pewnością są żenujące i nie powinny trafić w świątecznym papierze pod choinkę! 

Wigilia kojarzy nam się z suto zastawionym stołem, rodzinną atmosferą, a przede wszystkim z prezentami pod choinką! Często jesteśmy bardzo rozczarowani widząc prezent, który nam się nie podoba, albo już posiadamy taką rzecz.

Prawdą jest, że zdublowany prezent boli najbardziej, jednak przygotowaliśmy zestawienie najbardziej NIETRAFIONYCH PREZENTÓW POD CHOINKĘ W 2020 ROKU!

Na liście umieściliśmy wiele rzeczy, które większości się nie podobają, lub ich po prostu nie chcą, bo są symbolem szybkiego i nieprzemyślanego zakupu.

Pierwsze miejsce zajmują skarpety i kapcie. Drugie –  darmowe gadżety firmowe. Często gdy ktoś nie ma pomysłu na prezent, oddaje nam darmowe próbki lub nagrody, które dostał w perfumerii za wydanie określonej kwoty.

Poza wyżej wymienionymi uwzględniliśmy jeszcze zestaw kosmetyków, który jest bardzo trudnym prezentem – każdy z nas gustuje w innych kosmetykach, a dodatkowo niektóre produkty wywołują reakcję alergiczną.

Najważniejszym nietrafionym prezentem są oczywiście zwierzęta. Ten prezent jest wręcz naganny jeśli chodzi o savoire-vivre prezentów świątecznych. Zwierzę to obowiązek, z którym nie obcujemy „na chwilę”. Zwierzęta różnej maści nie są zabawkami, które odłożymy w kąt. Trzeba je kochać i dbać o nie, aby radość była obustronna.

Zawsze warto przemyśleć prezent, jaki chcemy podarować. Dorośli mogą podpytać, czy istnieje rzecz, której dana osoba potrzebuje lub o niej marzy – wtedy będzie nam łatwiej trafić w gust. Dzieci mogą napisać list do Świętego Mikołaja, a wtedy z pewnością nie kupimy nietrafionej zabawki naszej pociesze!

Źródło: oprac. własne

Komentarze

Zobacz także

Szokujące nagranie! Chciała zrobić zdjęcie z rekinami, została…[WIDEO]

Adam Gaafar

Przeżyli razem ponad 70 lat, zmarli prawie w tym samym momencie. POZNAJ niezwykłą historię miłości

Redakcja malydziennik

Czy szympans może być psychopatą?

Redakcja malydziennik
Ładuję....