POLITYKA

Oto kolejna odsłona ZDRADY Polski – ujawnia Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz w swoim najnowszym wpisie na Facebooku odniosła się do działań opozycji i zbliżającej się wizyty w Polsce Angeli Merkel.

Krystyna Pawłowicz nie ma wątpliwości, że nadchodzi kolejna odsłona zdrady Polski i polskich interesów: "Liderzy" polskiej opozycji będą "rozmawiać" ze swą niemiecką szefową,kanclerz A.Merkel,usiłującą osłabiać i podporządkować Polskę interesom Niemiec.

 

Aby nie wyciekło do opinii publicznej o czym – "porozmawiają o sprawach polskich" w niemieckiej ambasadzie.W końcu to podwładny chodzi do szefa,a nie szef do podwładnego" – napisała Pawłowicz.

 

 

Posłanka odniosła się też do osoby Angeli Merkel: "Pani kanclerz wie,jak będąc gościem polskiego znienawidzonego przez Niemców rządu zrobić temu rządowi "na złość" i w oczach polskiej opinii upokorzyć go. Nietakt ze strony Niemcó w,skandal zdrady swego państwa przez polską targowicę,kolejna odsłona. Ciekawe,czy cały "rząd cieni",bo tam sami "liderzy",pójdzie do niemieckiej ambasady złożyć na Polskę donosy i poprosić o bezwzględność i sankcje dla swego państwa. Pani kanclerz przyjmie to poselstwo i jego prośby ze zrozumieniem,i zapewne przychyli się,np poprzez swą UE, do woli "polskiego społeczeństwa"".

POLACY, ZAPAMIĘTAJCIE TO – zaapelowała Krystyna Pawłowicz. 

Źródło: Facebook/Krystyna Pawłowicz

Komentarze

Zobacz także

Szokujące dane. Wymieramy. Jak tak dalej pójdzie Polaków nie będzie

W Kanadzie eutanazja już legalna. Czy uda się zatrzymać aborcję? Cała nadzieja w KATOLIKACH

"Masa" donosi na znanego polityka: "Był naszym chłopcem na posyłki"

Redakcja malydziennik
Ładuję....