POLITYKA

Oto jaka jest rola mężczyzny w kościele! ZOBACZ!

– Mężczyźni czuli się najlepiej "pod chórem". Wydaje mi się, że to się zaczyna coraz bardziej zmieniać. Mężczyźni chcą pracować nad sobą, formować się i wypełniać Kościół też w pierwszych ławkach – mówił Wojciech Łapiński w salve tv.

– Mężczyźni czuli się najlepiej "pod chórem". Wydaje mi się, że to się zaczyna coraz bardziej zmieniać. Mężczyźni chcą pracować nad sobą, formować się i wypełniać Kościół też w pierwszych ławkach – mówił Wojciech Łapiński. – Nasz kościół jest kobiecy, stąd też wiele inicjatyw, które wychodzą na przeciw potrzebom mężczyzn. Tak jak właśnie nasza wspólnota Only For Men – dodawał.

Jak podkreślał, "każdy przyjeżdża na takie spotkania z problemem". – Najczęstszy problem mężczyzn jest  związany ze sferą seksualną. Podczas takich spotkań mężczyźni mogą sobie te rzeczy przepracować. O to chodzi, żeby człowiek wrócił do rodziny zmieniony – stwierdził

Gość Tematu Dnia odniósł się do tego, czy modlitwa różańcowa jest również dla mężczyzn: – Staram się regularnie modlić na różańcu. Jest to dla mnie modlitwa, która uspokaja, wycisza i pozwala się zatrzymać – mówił. – Ks. Dominik jest też dla mnie autorytetem, czy to w dziedzinie duchowości, czy własnego rozwoju (…) Ks. Dominik mówi o bardzo wielu trudnych sprawach m.in. o cierpieniu– podkreślał.

 
 
Źródło: salve.tv

Komentarze

Zobacz także

IDIOCI śmiali się z teorii o zamachu! Oto jak do kwestii bezpieczeństwa lotów VIP podchodzą w USA

„Dłużej tak być nie może”. Posłowie PiS idą na wojnę z internetowym porno

Redakcja malydziennik

Paweł Rabiej ZAORAŁ Gronkiewicz-Waltz i PO! Założył się o skrzynkę…

Redakcja malydziennik
Ładuję....