POLITYKA

Oto historia człowieka, który ma na sumieniu dwie ofiary. Swoje dziecko i jego matkę… W atmosferze skandalu wraca na boisko

Bruno Fernandes de Souza, czy po prostu Bruno, znany brazylijski bramkarz, podpisał właśnie dwuletni kontrakt z klubem Boa Esporte. Piłkarz niedawno został zwolniony z więzienia. Spędził tam siedem lat po tym jak w 2010 roku trafił za kratki w związku z zabójstwem 25-letniej Elizy Samudio.

Żonaty piłkarz miał romans z 25-letnią Samudio. Kiedy okazało się, że kobieta jest w ciąży de Souza naciskał na aborcję. Jak tłumaczyła prasie przyjaciółka kobiety, piłkarz za wszelką cenę chciał, by kobieta pozbyła się syna. Ona kategorycznie odmawiała i sprzeciwiała się aborcji. Wtedy bramkarz porwał dziewczynę i próbował zmusić ją do aborcji siłą. Przystawił jej nawet pistolet do twarzy. Kobieta się nie ugięła i doniosła na piłkarza policji. W efekcie kobieta została zamordowana.

 

Jak twierdzi prasa, Bruno wynajął byłego policjanta Luiza Santosa, któremu miał zapłacić około 10000 dolarów, żeby zamordował ciężarną kobietę. Sam miał potem pomagać mu w zacieraniu śladów morderstwa. Ciała kobiety nigdy nie odnaleziono.

 

Piłkarz twierdzi, że nie planował morderstwa kobiety, ani nie płacił mordercy. W 2013 roku przyznał jednak, że wie, że matka jego dziecka została zamordowana, a jej ciało posiekane i przerobione na karmę dla psów.

 

Po 7 latach piłkarz wyszedł z więzienia i podpisał kontrakt z jednym z brazylijskich klubów piłkarskich. Nie przeszło to bez echa w Brazylii. Co najmniej jeden sponsor już się wycofał na wieść o tym, że w klubie ma grać ten człowiek.

 

Jak podają statystki, przemoc wobec kobiet w ciąży jest dość częsta. Zgodnie z raportem Centers for Disease Control jedna na sześć kobiet w USA jest przymuszana do aborcji.

 

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Oto plan .Nowoczesnej: Oddzielić murem Kościół od państwa i …

Eksperci nie mają wątpliwości: Cyberterroryści z Darknetu będą chcieli zmienić wynikin europejskich wyborów!

Redakcja malydziennik

W Hiszpanii kneblują katolików i nie pozwalają mówić im PRAWDY!

Ładuję....