RELIGIA

Ostatnie zamachy wstrząsnęły Europą! Papież Franciszek błaga Boga by wyzwolił nasz świat z tej okrutnej…

Błagamy Pana, Boga miłosierdzia i pokoju, by wyzwolił świat z tej nieludzkiej przemocy – modlił się papież, polecając Bogu ofiary zamachów terrorystycznych w Burkina Faso, Hiszpanii i Finlandii.

Kilka dni temu w Burkina Faso muzułmańscy terroryści zamordowali ludzi przebywających w tureckiej restauracji. Śmierć poniosło 18 osób. Kolejne zamachy wydarzyły się w ostatni czwartek w Barcelonie oraz w  miejscowości Cambrils. Łącznie zginęło 14 osób, a ponad 130 zostało rannych. W piątek doszło do ataku nożownika w Turku w Finlandii, terrorysta zabił dwie osoby i ranił osiem.

 

– W naszych sercach nosimy ból z powodu ataków terrorystycznych, które w ostatnich dniach spowodowały liczne ofiary w Burkina Faso, w Hiszpanii i Finlandii – zwrócił się Ojciec Święty do osób przybyłych na plac Świętego Piotra na południową modlitwę Anioł Pański.

 

– Módlmy się za wszystkich zmarłych, rannych i ich rodziny. Błagamy Pana, Boga miłosierdzia i pokoju, by wyzwolił świat z tej nieludzkiej przemocy – modlił się papież Franciszek. 

 

 

Źródło: dorzeczy.pl

Komentarze

Zobacz także

Matka Boża uwolniła go z rąk porywaczy! I to nie pierwszy raz

Redakcja malydziennik

„Są ludzie, którzy nie chcą, byśmy mówili o piekle. Ale piekło nie jest czymś, co wymyślono w Watykanie. Ono istnieje i nie jest puste” MOCNE SŁOWA HIERARCHY

Franciszek – papież odrzuconych

Redakcja malydziennik
Ładuję....