CYWILIZACJA

Ostateczny rozłam rodziny królewskiej. Harry i Meghan będą teraz…

W każdej rodzinie zdarzają się spory. Spotyka to nawet rodzinę królewską w Anglii, jednak tym razem rozłam wydaje się być nieunikniony…

Książę William i Harry założyli w 2009 r. fundację charytatywną Royal Foundation, którą prowadzili we dwójkę. Następnie dołączyły do niej Kate i Meghan, jednak nie na długo. Rodzina zdecydowała o podziale: Kate i William wciąż będą prowadzić fundację, jednak pod zmienioną nazwą, a Meghan i Harry otworzą własną działalność charytatywną. Źródła związane z pałacem informują, że rozłam w rodzinie królewskiej był czymś naturalnym i nienarzuconym.

 

CZYTAJ TAKŻE: Najnowsze odkrycie! Nastolatkom rosną ROGI z tyłu głowy przez…

 

Już od dawna można było zauważyć oddzielanie się Harry’ego i Meghan od rodziny.  Najpierw przeprowadzili się z pałacu Kensington do domu w Windsorze i tam mają swoje biura. Następnie założyli osobne konto na Instagramie, SussexRoyal, i mają swojego szefa od public relations. Uważa się, że wraz z odejściem Harry’ego i Meghan z fundacji nastąpił ostatni etap podziału między małżeństwami, choć oficjalnie doradcy królewscy zaprzeczają jakimkolwiek plotkom o sporze między parami.

 

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Ta metoda niemal w stu procentach chroni przed rozwodem. ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Ojciec Dawidka TYGODNIAMI układał PLAN morderstwa. ZEMSTA była silniejsza niż miłość?

Redakcja malydziennik

UWAGA! Oto lista produktów, które zagrażają naszemu zdrowiu. Zawierają aspartam!

Redakcja malydziennik
Ładuję....