CYWILIZACJA

Ostateczny rozłam rodziny królewskiej. Harry i Meghan będą teraz…

W każdej rodzinie zdarzają się spory. Spotyka to nawet rodzinę królewską w Anglii, jednak tym razem rozłam wydaje się być nieunikniony…

Książę William i Harry założyli w 2009 r. fundację charytatywną Royal Foundation, którą prowadzili we dwójkę. Następnie dołączyły do niej Kate i Meghan, jednak nie na długo. Rodzina zdecydowała o podziale: Kate i William wciąż będą prowadzić fundację, jednak pod zmienioną nazwą, a Meghan i Harry otworzą własną działalność charytatywną. Źródła związane z pałacem informują, że rozłam w rodzinie królewskiej był czymś naturalnym i nienarzuconym.

 

CZYTAJ TAKŻE: Najnowsze odkrycie! Nastolatkom rosną ROGI z tyłu głowy przez…

 

Już od dawna można było zauważyć oddzielanie się Harry’ego i Meghan od rodziny.  Najpierw przeprowadzili się z pałacu Kensington do domu w Windsorze i tam mają swoje biura. Następnie założyli osobne konto na Instagramie, SussexRoyal, i mają swojego szefa od public relations. Uważa się, że wraz z odejściem Harry’ego i Meghan z fundacji nastąpił ostatni etap podziału między małżeństwami, choć oficjalnie doradcy królewscy zaprzeczają jakimkolwiek plotkom o sporze między parami.

 

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Z mieszkania starszej pani unosił się fetor. Gdy wyważyli drzwi, przerazili się

Adam Gaafar

PILNE! Mamed CH. usłyszał kolejne zarzuty!

Adam Gaafar

Jedz owoce TEGO drzewa, a schudniesz! Nie tylko są syte, ale także działają na mózg

Redakcja malydziennik
Ładuję....