POLITYKA

"Osoby, które nazywa są uchodźcami, nimi nie są. Na tym polega rozlokowywanie obcych wojsk na terenie UE"

– Prawdziwi uchodźcy to prześladowani chrześcijanie bezpośrednio z terenu zagrożenia – mówiła na antenie Telewizji Republika Miriam Shaded. – Mam nadzieję, że Grupa Wyszehradzka nie przyjmie tych relokowanych uchodźców, bo większość z nich to są przestępcy. To są młodzi mężczyźni, którzy stanowią ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Nie jesteśmy w stanie ich zweryfikować, bo wyrzucają swoje dokumenty – dodała prezes Fundacji Estera.

– Mamy mnóstwo statków przewożących niezweryfikowane osoby – powiedziała Miriam Shaded. – My jako Polacy mamy przyjąć te osoby, które są nazwane uchodźcami, ale de facto nimi nie są. Na tym polega rozlokowywanie obcych wojsk na terenie Unii Europejskiej. W momencie, kiedy będzie to stosowne dla cywilizacji islamskiej, ci ludzie powstaną i zaczną atakować – stwierdziła Shaded. 

– To nie jest tak, że osoba niezweryfikowana i przyjęta, nie stanowi zagrożenia – powiedziała Miriam Shaded. – Nie powinniśmy przyjmować osób z relokacji, bo oni nie są uchodźcami i stanowią ogromne zagrożenie. Może to spowodować, że faktycznie nie przyjmiemy osoby potrzebujących – podkreśliła prezes Fundacji Estera.

 

– Jest to wyszkolona armia, bo ci ludzie szkolą się od dzieciństwa i wierzą w to, co robią – mówiła Shaded. – Za zabicie dostaną nagrodę w ich niebie. Ci ludzie absolutnie nie boją się śmierci i uważają, że zostaną bohaterami, jeśli zamordują kolejne osoby w imię Allaha. My jesteśmy jednak rozbrojeni. Terrorysta został zastrzelony w Londynie przez przypadkową osobę, bo policjant zamordowany przy pomocy noża, nie miał przy sobie broni. Do tego zmierza obecna polityka UE. Łatwo nas wszystkich wystrzelić, jak kaczki w momencie, kiedy nikt nie ma broni. W Polsce mamy jedna sztukę broni na 100 osób – podkreśliła Miriam Shaded. 

 

– Kobiety na Zachodzie są seryjnie gwałcone, idą ulicami i nic nie mogą zrobić – powiedziała Miriam Shaded. – Posiadając broń, jest ona w stanie zapobiec tragedii. Jeśli państwa europejskie nie są w stanie obronić swoich polityków, to jak mają bronić obywateli?Obywatele UE powinni posiadać dostęp do broni krótkiej – stwierdziła Shaded. 

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Niech brat BONO trzyma się z daleka od Polski! Politycy reagują na słowa lidera U2

Redakcja malydziennik

Tragiczna śmierć polskiej doktor w Islandii. CO SIĘ STAŁO?

ISIS atakuje! Państwo Islamskie przeprowadziło dziś kolejny zamach, MNÓSTWO OFIAR!

Redakcja malydziennik
Ładuję....