CYWILIZACJA

Osiem krajów będzie finansować zabijanie dzieci, z którego zrezygnował Trump. ZOBACZ KTO jest liderem zabijania!

Donald Trump odebrał fundusze dla organizacji finansujących zabijanie dzieci w krajach trzeciego świata. Już jednak powołano fundusz, który ma zastąpić utracone przez aborcjonistów środki. W jego skład wchodzi osiem krajów.

Jako pierwsza pomysł stworzenia funduszu na rzecz promowania aborcji zgłosiła Holandia. Teraz jednak pomysł wspiera już – poza nią – siedem innych krajów, które zadeklarowały wsparcie holenderskiego projektu.

 

W tej chwili na „liście promotorów zabijania” są: Kanada, Szwecja, Dania, Belgia, Luksemburg, Finlandia i Wyspy Zielonego Przylądka.

 

– Jeśli kobiety stracą kontrolę nad własnymi celami to będzie to miało katastrofalne skutki dla osiągania celów praw płciowych i walki z globalnym ubóstwem – mówi szwedzka wicepremier Isabella Lovin.

 

Nie jest na razie jasne, ile pieniędzy zamierzają przeznaczyć wszystkie te kraje na przeprowadzanie aborcji. Na razie 30 milionów euro obiecały Holandia, Belgia i Dania.

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Nie wiesz co dać „pod choinkę”? Zobacz nasze propozycje

Redakcja malydziennik

SZOKUJĄCE: Aborcja w terminie porodu? Za dobrą cenę – oczywiście!

Redakcja malydziennik

Już w pierwszych dniach prezydentury Trump zaczyna ratować życie. Ta decyzja oznacza, że setki tysiące nienarodzonych dzieci będzie mogło się narodzić!

Redakcja malydziennik
Ładuję....