RODZINA

Opiekunka do dziecka ARESZTOWANA. Gdy rodziców nie było w domu, próbowała…

Policja zatrzymała 28-letnią kobietę. Opiekunka do dziecka była już wcześniej karana za podobne przestępstwa.

W obecnych czasach trudno jest pogodzić pracę i zajmowanie się dzieckiem. A jeszcze trudniej o dobrą opiekunkę, która właściwie zajmie się pociechą. W tym wypadku opiekunka zawiodła powierzone jej zaufanie. W obawie przed tym, że może ich okradać, rodzice dziecka zamontowali kamery. Wszystko zostało nagrane na monitoringu. Opiekunka ukradła gotówkę i biżuterię warte 34 tysiące złotych!

 

CZYTAJ TAKŻE: Sędzia ŚCIGAŁ kobietę po całym mieście. Zobacz, co takiego zrobiła

 

28-latka zatrudniła się w domu w Głogowie Małopolskim koło Rzeszowa jako opiekunka do dziecka. Okazało się, że zamiast pilnować dziecka, jak tylko rodzice znikali z domu, okradała ich. Kamery zarejestrowały, jak przeszukuje komody w sypialni na piętrze. Więc właściciele zdecydowali się zgłosić to na policję.

Policjanci zatrzymali opiekunkę, gdy wychodziła z domu pokrzywdzonych. Na miejscu przyznała się do kradzieży. Ponadto okazało się, że miała odbyć karę pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. Poszukiwali ją policjanci z Kolbuszowej. W rezultacie, po zakończeniu śledztwa, funkcjonariusze przywieźli ją do zakładu karnego.

Źródło: onet.pl

Komentarze

Zobacz także

Tragedia! Nastolatka NIE ŻYJE. Dzwoniła na pomoc, ale POLICJA uznała to za ŻART!

Redakcja malydziennik

Terlikowski: Katolicy i osoby LGBT muszą nauczyć się ze sobą rozmawiać

Adam Gaafar

Wychowawca złamał nogę autystycznemu 7-latkowi! RZUCIŁ NIM o…

Redakcja malydziennik
Ładuję....