ARCHIWUM

Oni ochronią przed TERRORYZEM. Noś przy sobie ich relikwie

„Kierowcy jeżdżą razem z Męczennikami z Pariacoto” to akcja adresowana przede wszystkim do kierowców jeżdżących po Europie i po świecie. "Warto w tych trudnych chwilach powierzać się opiece Błogosławionych Franciszkanów, którzy zostali zamordowani w Peru 25 lat temu" – przekonują współbracia męczenników.

Mija rok od kiedy Męczennicy z Pariacoto, bł. Michał Tomaszek i Zbigniew Strzałkowski, nieoficjalnie stali się patronami sprzeciwu wobec terroryzmu. Franciszkanie zainaugurowali więc „Krucjatę Różańcową w obronie przed terroryzmem”, a już obecnie ruszają z kolejną akcją. Każdy kierowca może zaprosić Męczenników do szczególnej opieki podczas pracy, zwłaszcza tej wykonywanej w krajach, w których dochodzi to aktów terroru.

 

Zaproście ich do swoich miejsc pracy, powierzajcie się ich opiece i proście o ochronę przed atakami terrorystycznymi. Każdy może otrzymać relikwie II stopnia (zalaminowany obrazek z kawałkami odzieży) Męczenników z Pariacoto. Jak to zrobić?

 

Wystarczy wysłać na poniższy adres list, w którym należy umieścić drugą kopertę z napisanym swoim adresem i naklejonym znaczkiem pocztowym (UWAGA: proszę tej koperty w środku nie zaklejać).

 

Po otrzymaniu listu, wyjmiemy taką gotową kopertę z Twoim adresem i z przyklejonym znaczkiem, włożymy tam obrazek z relikwiami błogosławionych męczenników i odeślemy z powrotem. Do koperty dołączymy również inne informacje o naszej franciszkańskiej prowincji i o naszych misjach w Peru i w innych krajach świata. 

 

Adres:
Kuria Prowincjalna Franciszkanów
„Relikwie”
ul. Żółkiewskiego 14
31 – 539 KRAKÓW

tel. +48 533 608 260

Źródło: franciszkanie.pl

Komentarze

Zobacz także

Skandal! Gwiazdy na lodzie tańczą w…. pasiakach

Redakcja malydziennik

Młodzi muzułmanie w Europie radykalizują się: nie są przywiązani do państwa, nie ufają policji, doświadczają dyskryminacji

Redakcja malydziennik

Polski Kościół ma nieznaną do tej pory tradycję. To najwyższy czas, aby udać się do kościoła stacyjnego!

Redakcja malydziennik
Ładuję....