POLITYKA

One są wszędzie! Ludzie boją się wychodzić z domu! To się nawet Hitchcockowi nie śniło!

Charters Towers w stanie Queensland w Australii przejęły… nietoperze. 150 tysięcy latających ssaków opanowało niewielkie miasteczko. Mieszkańcy są bezradni.

Nalot ptaków nad miasto został uwieczniony na filmie. Było to  tak przerażające, że aż trudne do wyobrażenia. Nietoperze powodowały tyle szkód, że ​​urzędnicy zdecydowali o zamknięciu lokalnych parków i odkrytych basenów.

 

Mieszkańcy Charters Towers nie tylko nie radzą sobie z nietoperzami, które są dosłownie wszędzie, ale także z ich odchodami, których także wszędzie jest pełno. Ludzie narzekają także na hałas wydawany przez te ssaki. 

 

Liz Schmidt, burmistrz Charters Towers, bardzo poważnie podchodzi do plagi, ponieważ widzi, jak negatywny wpływ ma ona na lokalną społeczność i małe lokalne firmy: "Ja i Rada zachęcamy wszystkich, by wypełnili ankietę, abyśmy mogli zabrać ją do rządu”. Pani burmistrz oczekuje konkretnych rozwiązań. Wiele osób zapowiada, że jeśli nic nie zostanie zrobione, będą zmuszeni wynieść się z miasteczka. W towarzystwie tylu nietoperzy nie da się bowiem normalnie żyć i pracować. 

 

 

 

Źródło: metro.co.uk/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Juncker do May: razem będziemy bronić wartości przed … No właśnie, przed czym?

Redakcja malydziennik

Młodzi nie mają kontaktu z Kościołem. Zaledwie… procent młodzieży regularnie praktykuje!

Oto demoniczne gry komputerowe. Zobacz listę!

Ładuję....