WYDARZENIA

Ona nigdy nie przestaje się śmiać”. A lekarze chcieli ją zabić. Rodzice opowiadają wstrząsającą historię swojego dziecka

Rodzice Zoe Lush o tym, że ich córeczka będzie chora dowiedzieli się w piątym miesiącu ciąży. To wtedy lekarz powiedział im, że „z ich dzieckiem coś jest nie tak”. I od tego momentu zaczął się nieustanny atak na nich.

Już wtedy wiadomo było, że Zoe cierpi na Osteogenesis Imperfecta (OI) typu III, co oznacza, że ma niezwykle kruche kości. Nawet w łonie matki doświadczała złamań, a po narodzinach kolejne złamania stały się dla niej i dla jej rodziców chlebem codziennym. Zanim jednak się narodziła lekarze chcieli zmusić rodziców do jej abortowania.

 

– Oni powiedzieli mi, że zabicie Zoe jest najbardziej humanitarną rzeczą, jaką możemy zrobić – opowiada ojciec dziewczynki. I dodaje, że proponowano im również aborcję i przekazanie ciała dziecka na badania medyczne. 

 

Rodzice jednak wybrali życie. I teraz zapewniają, że nigdy tego nie żałowali. Mimo choroby Zoe jest dzieckiem, które nigdy nie przestaje się uśmiechać. A jeśli będzie odpowiednio leczone może przeżyć wiele, wspaniałych lat. – Nigdy nie zmieniłaby decyzji, którą podjęłam – zapewnia mama dziewczynki. 

 

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Szok. W Szwecji pobito telewizyjnego kucharza. Bo wyglądał jak Trump!

Redakcja malydziennik

KOSZMAR. 68 dzieci zginęło podczas samobójczego zamachu! Potrzeba wiele modlitwy

Redakcja malydziennik

„Mam nadzieję, że uda nam się zwyciężyć USA i usiąść na jego ruinach”

Redakcja malydziennik
Ładuję....