WYDARZENIA

Okrutna zbrodnia! Zgwałcili, odcięli rękę i zjedli. Wszystko na oczach męża

Do brutalnego napadu i morderstwa doszło w Brazylii. Ofiarami pięciu kanibali padło małżeństwo, które w ostatnim czasie wzbogaciło się o 25 tysięcy dolarów. Rodzina była torturowana przez całą dobę. 

Do morderstwa doszło w miejscowości Camacari. Pięciu kanibali napadło na małżeństwo. Najpierw mężczyźni wbili 57-latkowi nóż w plecy, a później  związali i kazali patrzeć na gwałt, którego dopuścili się na jego żonie. Następnie kanibale odcięli kobiecie rękę. Po 24-godzinnych torturach napastnicy zdecydowali się zabić parę i pochować ciała w ogródku.

Czytaj także: ZMASAKROWAŁ swoją dziewczynę tłuczkiem do mięsa, a zwłoki schował w…

Podczas sekcji zwłok okazało się, że kobieta została pozbawiona niektórych organów. „Wiele wskazuje, że napastnicy praktykowali kanibalizm. Sprawdzamy, czy do konsumpcji doszło, kiedy ofiary wciąż żyły” – powiedziała szefowa wydziału zabójstw Maria Teraza Santos.

Policja zatrzymała już sprawców morderstwa. Są to dwaj mężczyźni 25 -latek i 29 – latek oraz  trzech nastolatków w wieku 13-16 lat.

Jeden z napastników dowiedział się, że małżeństwo zarobiło ostatnio 25 tysięcy dolarów. Prawdopodobnie była to właśnie zbrodnia na tle rabunkowym.

Źródło: RMF24

Komentarze

Zobacz także

Start-up dostaje dotację, ale zajmują się wynajmem HAKERÓW innym firmom

Redakcja malydziennik

Została zgwałcona, była zdecydowana na aborcję, zrobili jej USG. Gdy zobaczyła swoje dziecko już wiedziała… TAK JAK ONA ZACHOWUJE SIĘ WIĘKSZOŚĆ KOBIET

Redakcja malydziennik

Nieodpowiedzialny kierowca ma życie ZA NIC. Wjechał prosto pod ROZPĘDZONY pociag

Ładuję....