CYWILIZACJA

Okrutna zbrodnia! Zgwałcili, odcięli rękę i zjedli. Wszystko na oczach męża

Do brutalnego napadu i morderstwa doszło w Brazylii. Ofiarami pięciu kanibali padło małżeństwo, które w ostatnim czasie wzbogaciło się o 25 tysięcy dolarów. Rodzina była torturowana przez całą dobę. 

Do morderstwa doszło w miejscowości Camacari. Pięciu kanibali napadło na małżeństwo. Najpierw mężczyźni wbili 57-latkowi nóż w plecy, a później  związali i kazali patrzeć na gwałt, którego dopuścili się na jego żonie. Następnie kanibale odcięli kobiecie rękę. Po 24-godzinnych torturach napastnicy zdecydowali się zabić parę i pochować ciała w ogródku.

Czytaj także: ZMASAKROWAŁ swoją dziewczynę tłuczkiem do mięsa, a zwłoki schował w…

Podczas sekcji zwłok okazało się, że kobieta została pozbawiona niektórych organów. „Wiele wskazuje, że napastnicy praktykowali kanibalizm. Sprawdzamy, czy do konsumpcji doszło, kiedy ofiary wciąż żyły” – powiedziała szefowa wydziału zabójstw Maria Teraza Santos.

Policja zatrzymała już sprawców morderstwa. Są to dwaj mężczyźni 25 -latek i 29 – latek oraz  trzech nastolatków w wieku 13-16 lat.

Jeden z napastników dowiedział się, że małżeństwo zarobiło ostatnio 25 tysięcy dolarów. Prawdopodobnie była to właśnie zbrodnia na tle rabunkowym.

Źródło: RMF24

Komentarze

Zobacz także

To niewyobrażalne, ale ludzie tak żyją. Za … dziennie

Redakcja malydziennik

Oto eliksir młodości. Jeśli będziesz to pił codziennie, to…

Redakcja malydziennik

Stało się ! Alfie Evans nie żyje! Módlmy się za jego morderców!

Redakcja malydziennik
Ładuję....