CYWILIZACJA

Ojciec Alfiego zmienia zdanie! ZOBACZ najnowsze fakty na temat chłopca!

Ojciec Alfiego Evansa zapowiedział w czwartek, że rodzina będzie współpracowała z lekarzami ze szpitala Alder Hay w Liverpoolu nad dalszym planem opieki nad dzieckiem. Zmieniając ton wcześniejszych wystąpień publicznych, zaapelował też do mediów o zachowanie prywatność. To pewna zmiana rodziny w całym tym wydarzeniu. 

W trakcie konferencji prasowej przed szpitalem Tom Evans ocenił, że jego i jego partnerki życie„zostało wywrócone do góry nogami w wyniku intensywnej uwagi poświęconej Alfiemu i jego sytuacji”, i przyznał, że „ma świadomość napięcia, jakie wywołały niedawne wydarzenia„.

Ojciec zmienił dotychczasowy ton wystąpień publicznych i zaapelował mocno do mediów i uszanowanie ich prywatności, mówiąc „on, Kate (matka dziecka) i Alder Hay (szpital) chcą zbudować relację; most, po którym będzie można przejść na drugą stronę”.

Wbrew wcześniejszej ostrej krytyce oraz zapowiedzi pozwu prywatnego przeciwko lekarzom, w czwartek Evans podziękował „pracownikom Alder Hay na każdym poziomie za ich godność i profesjonalizm w tym, co musiało być także dla nich niezwykle trudnym okresem”.

„W interesie Alfiego będziemy pracowali z opiekującym się nim zespołem lekarzy w celu zapewnienia naszemu chłopcu godności i komfortu, którego potrzebuje” – powiedział.

dgh/media

 

Komentarze

Zobacz także

Służby dotarły do PARTNERKI MORDERCY z Las Vegas! "Niewiele ponad dwa tygodnie temu Stephen powiedział mi…"

Redakcja malydziennik

Przerażające. Rodzice oddawali swoje małe dziecko pedofilom!

Redakcja malydziennik

Prostactwo BRYTYJSKICH turystów zostanie ukrócone? To miasto ich nie przyjmie!

Redakcja malydziennik
Ładuję....