POLITYKA

Ohydna wypowiedź Joanny Senyszyn o Andrzeju Dudzie i jego Tacie. A to dlatego, że wychowując przyszłego prezydenta, opierał się na wierze

Obraźliwy wpis była posłanka zamieściła na Twitterze. Powodem obrażania głowy państwa był wykład jego ojca dla Mężczyzn Świętego Józefa.

Jan Duda, wykładowca z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gościł 15 marca na prelekcji w parafii św.Józefa w Krakowie. W ramach comiesięcznego spotkania wspólnoty Mężczyzn św.Józefa przemawiał na temat „kształtowania mężczyzny”. Profesor na początku wystąpienia ocenił, że obecnie miejsce ma kryzys męskości i potrzebna jest odbudowa etosu mężczyzny.

 

Jego słowa o kształtowania charakteru w oparciu o etos chrześcijański jednak nie do wszystkich trafiły. Joanna Senyszyn w obraźliwy sposób skomentowała wykład Jana Dudy.

 

Ojciec pewnego popychadła,które szkodzi Polsce i robi głupie miny do złej gry,udziela porad,jak wychowywać dzieci.O tempora,o mores!

— Joanna Senyszyn (@Joanna_Senyszyn) 18 marca 2017

 

Na pewno widać, że Pani eksposeł zabrakło nieco szacunku do głowy państwa. W ostatnim czasie Joanna Senyszyn znów się uaktywniła, opublikowała także komentarz o CPL.

 

 

Poniżej, aby odzyskać wiarę w ludzkość, publikujemy nagranie z wykładu prof. Jana Dudy.

Źródło: wprost.pl/ Twitter

Komentarze

Zobacz także

Terlikowski: Trump to zmiana na lepsze!!!

Redakcja malydziennik

Pierwszy prawomocny wyrok za Smoleńsk! "Mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej wyroków" Trwają kolejne procesy

Redakcja malydziennik

Rewolucja na polskim rynku aptekarskim!

Redakcja malydziennik
Ładuję....