POLITYKA

Ohydna wypowiedź Joanny Senyszyn o Andrzeju Dudzie i jego Tacie. A to dlatego, że wychowując przyszłego prezydenta, opierał się na wierze

Obraźliwy wpis była posłanka zamieściła na Twitterze. Powodem obrażania głowy państwa był wykład jego ojca dla Mężczyzn Świętego Józefa.

Jan Duda, wykładowca z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gościł 15 marca na prelekcji w parafii św.Józefa w Krakowie. W ramach comiesięcznego spotkania wspólnoty Mężczyzn św.Józefa przemawiał na temat „kształtowania mężczyzny”. Profesor na początku wystąpienia ocenił, że obecnie miejsce ma kryzys męskości i potrzebna jest odbudowa etosu mężczyzny.

 

Jego słowa o kształtowania charakteru w oparciu o etos chrześcijański jednak nie do wszystkich trafiły. Joanna Senyszyn w obraźliwy sposób skomentowała wykład Jana Dudy.

 

Ojciec pewnego popychadła,które szkodzi Polsce i robi głupie miny do złej gry,udziela porad,jak wychowywać dzieci.O tempora,o mores!

— Joanna Senyszyn (@Joanna_Senyszyn) 18 marca 2017

 

Na pewno widać, że Pani eksposeł zabrakło nieco szacunku do głowy państwa. W ostatnim czasie Joanna Senyszyn znów się uaktywniła, opublikowała także komentarz o CPL.

 

 

Poniżej, aby odzyskać wiarę w ludzkość, publikujemy nagranie z wykładu prof. Jana Dudy.

Źródło: wprost.pl/ Twitter

Komentarze

Zobacz także

Kaczyński: Nie będzie prawdziwie wolnej Polski bez prawdy

Redakcja malydziennik

Koniec litości dla oszustów i złodziei. Resort sprawiedliwości zapowiada elektroniczny rejestr przestępców

Redakcja malydziennik

Szwedzi bronią się: tak naprawdę nie ma u nas stref no-go. Jest tylko jeden problem…

Redakcja malydziennik
Ładuję....