CYWILIZACJA

Oficer Navy SEAL zaorał transgenderystów. „Służba wojskowa nie jest prawem obywatelskim”

Ktoś to wreszcie powiedział, bez owijania w bawełnę. Służba wojskowa nie jest zabawą i nie jest niczyim prawem. I dlatego transseksualiści zwyczajnie nie powinni być do niej dopuszczani.

Były oficer Navy SEAL komandor porucznik Brian “Iron Ed” Hiner podkreśla, że prezydent Donald Trump miał rację zakazując transseksualistom służby w Armii Stanów Zjednoczonych. – Służba wojskowa nie jest prawem obywatelskim – podkreślał oficer w „Union Tribune”. – Zgodnie z prawem wojskowym żołnierze pozbawieni są wielu praw konstytucyjnych, którymi dysponują cywile – dodał.

 

Przykłady można mnożyć. – Nie ma mowy o wolności słowa w wojsku. Jeśli okazujesz pogardę wyższym oficerom czy znieważasz prezydenta USA staniesz przed sądem wojskowym – wyjaśnia Brian “Iron Ed” Hiner. Innym przykładem jest cudzołóstwo, które jest także w amerykańskim wojsku zakazane. – Jeśli jesteś za gruby, za niski, za wysoki czy masz inne niezależne od ciebie cechy nie możesz pełnić służby wojskowej – dodaje. I nawet jeśli można to uznać za dyskryminację, to…  jest ona niezbędna, by wojsko mogło być skuteczne.

 

Wojsko nie jest zatem miejscem równych szans i nie może nim być. – Wojna nie jest sprawiedliwa, a zatem służba wojskowa nie jest prawem – podkreślał oficer. I wyjaśnia, że w wojsku to człowiek musi zmieniać swoje prawa i potrzeby dostosowując je do potrzeb armii, a nie armia ma dostosowywać się do człowieka.

 

I właśnie dlatego wojsko nie może być miejscem, gdzie przeprowadza się eksperymenty z dziedziny inżynierii społecznej. – Celem wojska jest wygrywanie wojen, możliwie najskuteczniej – mówi Brian “Iron Ed” Hiner. – Przyjmowanie transseksualistów nie poprawia skuteczności – zaznacza. Nie przekonuje go przy tym, że – jak twierdzą postępowcy – przyjmowanie transseksualistów ma być działaniem podobnym do przyjmowania afroamerykanów. Jego zdaniem to bzdura, bowiem w istocie w przypadku transseksualistów nie jest ich skłonność czy problem, ale fakt, że są oni o wiele bardziej zagrożeni samobójstwem. Aż 40 procent transseksualistów próbowało – według badań merican Foundation for Suicide Prevention – popełnić samobójstwo.

 

Oficer jasno, bez zbędnych słów, wyjaśnił, dlaczego armia nie powinna być miejscem lewackich eksperymentów. Nie ma to nic wspólnego z dyskryminacją, a wynika ze zdrowego rozsądku i świadomości tego, że celem armii jest działanie, walka, a nie… pisane kredkami po ziemi.

 

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Miał 17 lat. Zgwałcił i zabił studentkę. Jak myślicie skąd pochodził?

Redakcja malydziennik

Żona przeżyła szok, kiedy jej mąż i ojciec dwójki dzieci powiedział jej prawdę…

Redakcja malydziennik

Zamrożono 14-latkę. Pseudonadzieja uzdrowienia!

Redakcja malydziennik
Ładuję....