CYWILIZACJA

Odlot homoseksualistów w Wielkiej Brytanii!

Podczas obchodów 50-lecia zalegalizowania homoseksualizmu w Wielkiej Brytanii, lider Partii Pracy Jeremy Corbyn wygłosił przemówienie, podczas którego zaapelował do rządu o przeproszenie wszystkich mężczyzn, którzy kiedykolwiek w historii zostali skazani za przestępstwa na tle seksualnym.

W związku z obchodami legalizacji homoseksualizmu rząd brytyjski ułaskawił pośmiertnie tysiące mężczyzn, którzy w przeszłości zostali ukarani z powodu bycia gejem. Dla Corbyna to niewystarczające posunięcie. „W tym roku rząd pośmiertnie ułaskawił tysiące mężczyzn skazanych za czyny, które były uważane za przestępstwa, gdy homoseksualizm podlegał sankcjom prawnym. W pewnym stopniu się z tego cieszę, ale dlaczego musimy szukać ułaskawienia za coś, co w żadnym wypadku nie powinno być przestępstwem?”.

 

Według Corbyna, to nie wystarcza, by zadośćuczynić krzywdom jakie przez dekady spotykały gejów. Polityk wezwał do oficjalnych przeprosin każdego z gejów, który kiedykolwiek został skazany. „Zasługują na przeprosiny, przeprosiny za wszystko, co się działo. Miłość do drugiej osoby nie powinna być uważana za przestępstwo”.

 

Zdaje się, że Corbyn myli pojęcia. Miłość, to co innego niż akceptacja dewiacji i zboczenia. Miłość to wybór, a nie uczucie. Kochać mamy wszystkich nawet wrogów i to nie jest przestępstwo, ale trzeba odróżnić miłość od czynów homoseksualnych, za które byli skazywani geje.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: swiato-podglad.pl

Komentarze

Zobacz także

Dwóch facetów NIGDY nie stworzy małżeństwa. W tej tezie nie ma nic kontrowersyjnego. To FAKT, który próbują teraz zakrzyczeć słudzy ojca kłamstwa

ROSJA znów ATAKUJE! Tym razem ofiarą padła…

Redakcja malydziennik

Poczęte dziecko jest tak samo ważne, jak to już urodzone – nie uwierzysz, jakiego kraju sąd tak orzekł!

Redakcja malydziennik
Ładuję....