CYWILIZACJA

Odlot homoseksualistów w Wielkiej Brytanii!

Podczas obchodów 50-lecia zalegalizowania homoseksualizmu w Wielkiej Brytanii, lider Partii Pracy Jeremy Corbyn wygłosił przemówienie, podczas którego zaapelował do rządu o przeproszenie wszystkich mężczyzn, którzy kiedykolwiek w historii zostali skazani za przestępstwa na tle seksualnym.

W związku z obchodami legalizacji homoseksualizmu rząd brytyjski ułaskawił pośmiertnie tysiące mężczyzn, którzy w przeszłości zostali ukarani z powodu bycia gejem. Dla Corbyna to niewystarczające posunięcie. „W tym roku rząd pośmiertnie ułaskawił tysiące mężczyzn skazanych za czyny, które były uważane za przestępstwa, gdy homoseksualizm podlegał sankcjom prawnym. W pewnym stopniu się z tego cieszę, ale dlaczego musimy szukać ułaskawienia za coś, co w żadnym wypadku nie powinno być przestępstwem?”.

 

Według Corbyna, to nie wystarcza, by zadośćuczynić krzywdom jakie przez dekady spotykały gejów. Polityk wezwał do oficjalnych przeprosin każdego z gejów, który kiedykolwiek został skazany. „Zasługują na przeprosiny, przeprosiny za wszystko, co się działo. Miłość do drugiej osoby nie powinna być uważana za przestępstwo”.

 

Zdaje się, że Corbyn myli pojęcia. Miłość, to co innego niż akceptacja dewiacji i zboczenia. Miłość to wybór, a nie uczucie. Kochać mamy wszystkich nawet wrogów i to nie jest przestępstwo, ale trzeba odróżnić miłość od czynów homoseksualnych, za które byli skazywani geje.

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: swiato-podglad.pl

Komentarze

Zobacz także

SKANDALICZNE zachowanie POLAKÓW na DRODZE! Tam tragiczny WYPADEK, a oni chamsko sobie…(WIDEO)

Redakcja malydziennik

Nieprawdopodobne! Niepełnosprawna kobieta nie komunikowała się z nikim przez 21 lat. Nagle w Boże Narodzenie…

Redakcja malydziennik

Okrutne zachowanie mężczyzny, rzucał KAMIENIAMI w…(WIDEO)

Redakcja malydziennik
Ładuję....