CYWILIZACJA

Odkryto SKUTECZNY lek na RAKA. Nawet lekarze nie dowierzają

rak, organizm, choroba

Medycyna idzie szybko do przodu, wiąże się to także ze znalezieniem skutecznego lekarstwa na nowotwór. Obecnie jest wiele alternatywnych sposobów leczenia, jednak lekarze im nie dowierzają, ale tym razem jest inaczej. Tym razem badania potwierdziły, że środek na raka zadziałał na 100%.

Nowotwór stanowi najbardziej śmiercionośną chorobę naszych czasów. Wszystkie innowacyjne sposoby leczenia przybliżają nas do znalezienia wreszcie tego idealnego, w pełni skutecznego leku. Oprócz chemioterapii można wyróżnić radioterapię, operację, a także różne kuracje oparte na dietach i zdrowym stylu życia. Jednak najnowsze odkrycie doktora Sircusa obróciło świat medycyny do góry nogami!

 

CZYTAJ TAKŻE: 5 TRUCIZN w pożywieniu. Zobacz czym się trujesz

 

Doktor Sircus zalecił pacjentowi choremu na raka prostaty, aby spożywał codziennie mieszankę melasy i sody oczyszczonej. Kluczowym elementem jest tu soda oczyszczona, dodatki mogą być różne, np. syrop klonowy lub miód. Soda oczyszczona podnosi poziom pH organizmu  i w konsekwencji redukuje przez to przerzuty choroby nowotworowej.

Pacjent doktora Sircusa brał codziennie zalecaną dawkę, a nawet ją podwoił, gdy zaczął czuć się lepiej. Mieszał jedną łyżeczkę sody do pieczenia z jedną łyżeczką melasy i rozpuszczał tą mieszankę w szklance wody. Jego stadium raka było na tyle poważne, że dochodziło do przerzutów. Po 11 dniach zrobiono badania za pomocą PSA, znanego w Polsce jako „swoisty antygen sterczowy”. Poziom tej substancji w organizmie świadczy o obecności komórek rakowych prostaty. Wyniki wskazały, że jej poziom zmalał z 22,3 punktów do jedynie 0,1.

 

Trzeba jednak uważać i miarkować sodę. Jej nadmiar i tym samym podniesienie poziomu pH może powodować obrzęki, zaburzenia metabolizmu i obiegu elektrolitów, a w niektórych przypadkach problemy z sercem i ciśnieniem krwi.

 

Źródło: stolicazdrowia.pl

Komentarze

Zobacz także

Rosyjskie media podają: nasz astronauta TRAFIŁ DO PRZYSZŁOŚCI! Dowiedz się, co zobaczył!

Redakcja malydziennik

Prawidłowa reakcja: mężczyzna krzyczał „Allah akbar” i dostał kulkę

Redakcja malydziennik

Wpadł polski gang. Ścigali ich w całej Europie

Redakcja malydziennik
Ładuję....