CYWILIZACJA

Odjazd Szwecji! Będzie edukować seksualnie … imigrantów!

Ministerstwo ds. Młodzieży i Spraw Obywatelskich w Szwecji wydało specjalny przewodnik po seksualności, skierowany do przebywających w kraju imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Według urzędników niniejsza broszura przyczyni się do zmniejszenia liczby gwałtów i napaści seksualnych ze strony przybyszów.

Rząd szwedzki jest niezwykle wyrozumiały dla imigrantów, zamiast karać i odsyłać ich do rodzinnych krajów za popełnione przestępstwa, Szwedzi postanowili wyciągnąć rękę niosąc kaganek zachodniej oświaty seksualnej. Chodzi o to, by imigranci dowiedzieli się na przykład, że w Europie kobieta ma prawo odmówić seksu. Przewodniki przeznaczone są również do pomocy osobom dorosłym, takim jak pracownicy socjalni i rodziny zastępcze, które mają kontakt z młodymi migrantami. Broszura opisuje i daje wskazówki, w jaki sposób rozmawiać z przybyszami o seksie, dojrzałości płciowej i mowie ciała. Oczywiście nie mogło tutaj zabraknąć tematu dotyczącego różnorodności i równości płci oraz praw LGBTQ.

Lena Nyberg, dyrektor generalna Młodzieży i Spraw Obywatelskich, tak tłumaczy decyzję o powstaniu przewodnika „Widzieliśmy ogromną potrzebę wśród nowo przybyłych młodych ludzi, aby zdobyć większą wiedzę i ogromną potrzebę zdobycia pomocy i wsparcia wśród dorosłych, by mówić o tych kwestiach. Gdy pochodzisz z kraju o innych poglądach i tradycjach, mogą wystąpić konflikty kulturowe, Z tego powodu, [imigranci] potrzebują pomocy i wsparcia w określeniu praw i obowiązków, które mają oraz jak to jest widziane w Szwecji. Jedna z wielu części tej dyskusji z młodymi dziewczętami i chłopcami, dotyczy tego, co jest dozwolone, a czego nie wolno robić”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Źródło: swiato-podglad.pl

Komentarze

Zobacz także

Oficer Navy SEAL zaorał transgenderystów. „Służba wojskowa nie jest prawem obywatelskim”

Redakcja malydziennik

To HIT! Fałszywe słodycze na Halloween, czyli jak oduczyć dzieci obchodzenia pogańskiego święta!

Redakcja malydziennik

O. Michał Legan i ks. Michał Olszewski o tym, czym jest zbawienie z łaski. Koniecznie ZOBACZ

Redakcja malydziennik
Ładuję....