CYWILIZACJA

Od zawsze byli kumplami, teraz już wiedzą, że są RODZEŃSTWEM. Jak to możliwe?

To dzieje się naprawdę. Nastolatki odkryły prawdę o sobie. Okazuje się, że ich mamy korzystały z tego samego banku nasienia.

W ciągu ostatnich 20 lat w Wielkiej Brytanii na świat przyszło 40 000 dzieci poczętych dzięki komórkom rozrodczym pochodzących od dawców. Tym bardziej niesamowite wydaje się ostatnie odkrycie nastolatków z Liverpoolu.

 

Georgia Bond i Jack Bowman przyjaźnili się od zawsze. Doskonale się rozumieli i nawet żartowali, że muszą być ze sobą spokrewnieni. Nieoczekiwanie się okazało, że tak właśnie jest. Nastolatki wiedziały, że zostały poczęte w drodze in vitro z materiału genetycznego anonimowego dawcy z banku nasienia.

 

„Jack po raz pierwszy powiedział mi, że ma siostrę urodzoną w 1998 roku” – pisze dziewczyna na portalu społecznościowym. „Pomyślałam nawet przez chwilę, że moglibyśmy być rodzeństwem”. Jakież było jej zdziwienie, gdy okazało się, że tak faktycznie jest. Chłopak i dziewczyna poczęli się dzięki nasieniu tego samego mężczyzny. „Cuda jednak się zdarzają” – podsumowała Georgia.

 

Odkrycie tej prawdy było możliwe dzięki Human Fertilization and Embryo Authority. To ta organizacja prowadzi rejestr wszystkich narodzin dzieci sztucznie poczętych w licencjonowanych brytyjskich klinikach in vitro od 1 sierpnia 1991 roku.  

 

Źródło: mirror.co.uk

Komentarze

Zobacz także

UWAGA! Tomasz Komenda wezwany do prokuratury. ZOBACZ ZA CO!

Oto prawda o katolickich lekarzach! KONIECZNIE ZOBACZ!

Przemytnicy szprycują 13-latki ANTYKONCEPCJĄ. Dobrze wiedzą, co je czeka

Redakcja malydziennik
Ładuję....